The First Descendant – Przegląd oczekiwanej gry strzelankowej

The First Descendant – Przegląd oczekiwanej gry strzelankowej

Gra strzelanka z elementami zdobywania łupów The First Descendant, stworzona przez Nexon, zdobyła już znaczną popularność podczas otwartych beta testów z funkcją crossplay. Akcja gry osadzona jest w futurystycznym świecie, a gracze wcielają się w potomków, którzy posiadają unikalne zdolności do walki z różnorodnymi wrogami. Jednak, zgodnie z konwencją gatunku strzelanek zdobywania łupów, gra oferuje również losowo generowane bronie, aby wyrównać szanse.

Nexon jeszcze nie potwierdził oficjalnej daty premiery The First Descendant, ale spekulacje wskazują, że nastąpi to przed końcem lutego 2024 roku. Na podstawie wcześniejszych premier Nexonu, które zazwyczaj następują kilka miesięcy po fazie otwartego beta testu, fani mogą oczekiwać, że premiera będzie stosunkowo niedługo. Przykładowo, między zamkniętym beta testem MapleStory Evolution, a pełnoprawną premierą gry minął jeden miesiąc, podczas gdy KartRider Drift przeszedł z bety z funkcją crossplay do pełnej wersji gry w zaledwie cztery miesiące. W oparciu o ten wzorzec, można przypuszczać, że The First Descendant ma szanse na wydanie w ciągu najbliższych jednego do pięciu miesięcy.

Dla tych, którzy nie mogą się doczekać premiery The First Descendant, otwarty beta test jest obecnie dostępny do zapisów aż do 25 września. Uczestnicy będą mieli okazję zaznajomić się z różnymi postaciami i ich unikalnymi zdolnościami. Dodatkowo, dla osób biorących udział w becie, przewidziane są ekscytujące nagrody.

Gra już przedstawiła zwiastuny dwóch popularnych potomków. Bunny, postać o elektryzującej szybkości, zdobyła już serca wielu fanów. Natomiast Sharen, skryta zabójczyni, prezentuje bardziej poważny ton w swoim zwiastunie, ukazując swoją wytrzymałość pomimo trudnych okoliczności.

W miarę zbliżania się daty premiery, zostaną udostępnione więcej informacji dotyczących grywalnych postaci i rozwoju gry. Gracze mogą również spodziewać się poradników dotyczących budowania najlepszej postaci Bunny. W międzyczasie fani gier RPG mogą zapoznać się z innymi tytułami lub znaleźć najlepsze gry na PC zalecane przez różne źródła.