• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Wyczekiwana Edycja Ultimate gry Cyberpunk 2077 trafi na Xbox Series X!

  ByAdrian Przechewka

  lis 21, 2023
  Wyczekiwana Edycja Ultimate gry Cyberpunk 2077 trafi na Xbox Series X!

  Nadchodzi niespodziewany przełom w świecie gier – wyczekiwana Edycja Ultimate gry Cyberpunk 2077 trafi na Xbox Series X w sam raz na świąteczny okres. Co wyróżnia tę edycję to możliwość otrzymania DLC bezpośrednio na płycie, co daje graczom korzystającym z Xboxa znaczną przewagę nad posiadaczami PS5.

  Podczas gdy właściciele PS5 otrzymają kod do pobrania zawartości DLC, użytkownicy Xboxa będą mogli cieszyć się wygodą posiadania go gotowego na fizycznej płycie. To nie tylko zwiększa ogólną wartość gry, ale również otwiera drzwi do ekscytujących możliwości na rynku używanych gier. Gracze Xboxa będą mogli pożyczać grę znajomym, dzieląc się kompletnym doświadczeniem, włącznie z DLC.

  Jeśli chodzi o samo DLC, dodatek Phantom Liberty, wydany we wrześniu, zdobył pochwały jako gra, która odmienia wszystko. Przekształcił on Cyberpunk 2077 w immersyjne i porywające doświadczenie, które było zamierzone od samego początku. Dzięki Edycji Ultimate miłośnicy wersji fizycznych na Xbox Series X będą mieli dostęp do wszystkich dotychczasowych aktualizacji gry, co czyni ją niezbędną pozycją zarówno dla fanów, jak i nowych graczy.

  Zapamiętajcie datę – Edycja Ultimate gry Cyberpunk 2077 trafi na półki sklepowe 5 grudnia. To okazja, której nie można przegapić dla tych, którzy pragną zanurzyć się w futurystycznym świecie Night City. Wersja gry na Xbox Series X, kompletna z zawartością DLC na płycie, obiecuje ulepszone wrażenia z grania, które z pewnością zawładną graczami.

  Czy nie możecie doczekać się momentu, aż wpadnie w wasze ręce ta pełna edycja gry Cyberpunk 2077? Podzielcie się swoimi myślami i dajcie nam znać, czy wolicie mieć DLC na płycie w komentarzach poniżej.

  Często zadawane pytania:
  Q: Czym jest Edycja Ultimate gry Cyberpunk 2077?
  A: Edycja Ultimate gry Cyberpunk 2077 to bardzo wyczekiwana wersja gry, która zawiera DLC już na płycie dla graczy Xbox Series X.

  Q: Jakie korzyści wynikają z posiadania DLC na płycie w przypadku graczy Xboxa?
  A: Gracze Xboxa mogą cieszyć się wygodą posiadania DLC od razu na fizycznej płycie. Pozwala im to również dzielić się pełnym doświadczeniem z przyjaciółmi oraz otwiera nowe możliwości na rynku używanych gier.

  Q: Czym jest dodatek Phantom Liberty?
  A: Dodatek Phantom Liberty to zawartość DLC wydana we wrześniu, która zdobyła uznanie za przekształcenie gry Cyberpunk 2077 w immersyjne i wciągające doświadczenie.

  Q: Kiedy zostanie wydana Edycja Ultimate gry Cyberpunk 2077?
  A: Edycja Ultimate trafi na półki sklepowe 5 grudnia, idealnie na przedświąteczny okres.

  Kluczowe terminy:
  1. DLC: Skrót od „Downloadable Content” (zawartość do pobrania), odnosi się do dodatkowych funkcji, treści lub rozszerzeń, które można pobrać i dodać do gry wideo.
  2. Xbox Series X: Najnowsza konsola do gier od firmy Microsoft, znana ze swojego potężnego sprzętu i udoskonalonych możliwości grania.