Pierwszy zwiastun filmowy „Call of Duty: Modern Warfare 3 Zombies” zdradza losy kilku ukochanych postaci z serii.

Pierwszy zwiastun filmowy „Call of Duty: Modern Warfare 3 Zombies” zdradza losy kilku ukochanych postaci z serii.

Zwiastun rzuca światło na pochodzenie pandemii zombie i przygotowuje grunt do epickiej walki z żywymi trupami. Fabuła skupia się na Viktorze Zakhaevie, złoczyńcy przedstawionym w grze „Call of Duty 4: Modern Warfare”. Zakhaev i jego drużyna natrafiają na dwa fiolki zawierające tajemniczą świecącą substancję w hotelu. Nieświadomi konsekwencji, kradną fiolki. Jednak po wybuchu jednego z nich, toksyczne opary zamieniają każdego, kto się na nie naraża, w agresywne mutanty. Zakhaev, świadomy destrukcyjnej mocy formuły, cieszy się swoim sukcesem.

Film przedstawia głównych członków frakcji Requiem, wspieranych przez CIA, którzy teraz sami są żywymi trupami przez pandemię. Grigori Weaver, Elizabeth Grey, Oskar Strauss i Mackenzie Carver pojawiają się jako rozkładające się ciała, ukazując ponure konsekwencje wybuchu. Oprócz tego, ukochane postacie takie jak SSO Kate Laswell, Sierżant Johnny „Soap” MacTavish, Chris „Torch” Greene i Kapitan Sergei Ravenov powracają, tworząc zespół do misji „Operation Deadbolt”. Ich zadaniem jest opanowanie sytuacji, dopóki w pełni nie zrozumieją skalę zagrożenia.

Twórcy gry, Activision i Treyarch, obiecali, że tryb Zombies w „Modern Warfare 3” będzie najbardziej rozbudowanym w historii „Call of Duty”. Gracze będą eksplorować otwartą mapę, stawiając czoła zarówno ludzkim przeciwnikom, jak i żywym trupom. Ten tryb zapowiada się jako największa ofertę zombiaków do tej pory, przewyższająca wszystkie poprzednie wersje pod względem rozmiaru i zakresu.

„Call of Duty: Modern Warfare 3” ze swoim wysoce oczekiwanym trybem Zombies ma premierę 10 listopada na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i PC. Wyczekujący gracze nie mogą się doczekać premiery i zastanawiają się tylko, czy gra spełni oczekiwania i stanie się jednym z najlepszych tytułów w serii „Call of Duty”.