• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Poznaj Visionaries – Wydarzenie, które uczciło liderów z branży marketingu cyfrowego

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Poznaj Visionaries – Wydarzenie, które uczciło liderów z branży marketingu cyfrowego

  Liderzy innowacji i profesjonaliści marketingu z różnych branż spotkali się na kolacji Visionaries, zorganizowanej przez Variety + Spotify Advertising, aby uhonorować i celebrować osiągnięcia w dziedzinie marketingu cyfrowego. Tegoroczne wydarzenie, które odbyło się w West Hollywood w Sunset Tower Hotel, uhonorowało najważniejszych wykonawców wybranych do raportu Impact Report na temat marketingu cyfrowego Variety 2023 oraz przyznało nagrody Variety Entertainment Marketing Visionaries.

  Czterech laureatów tego prestiżowego wyróżnienia to Johanna Faries, SVP i GM „Call of Duty” w Activision Blizzard; Josh Goldstine, prezes ds. marketingu na całym świecie w Warner Bros. Pictures Group; Marc Weinstock, prezes ds. marketingu i dystrybucji w Paramount Pictures; i Shannon Willett, dyrektor ds. marketingu w Peacock. Każdy z nagrodzonych zaprezentował swoje wkłady w dziedzinę marketingu cyfrowego i podsumował najważniejsze momenty z minionego roku.

  Jednym z wyróżniających się osiągnięć, o którym wspomniano, było tworzenie niezwykłego doświadczenia dla fanów w hotelu „The Continental” w Nowym Jorku, które było inicjatywą Shannon Willett. Kolejnym niezwykłym osiągnięciem było organizowanie rekordowego pokazu filmu „Pies Patrol: Najważniejszy film”, zorganizowanego przez Danielle De Palma i jej zespół w Paramount. Alex Sanger z Universal podkreślił natomiast współpracę z TikTokerem Khaby Lame i aktorem Mattem Damonem przy filmie „Oppenheimer”, która wywołała dużo szumu i zaangażowania na platformach mediów społecznościowych.

  Wieczór był również okazją do uhonorowania Marca Weinstocka z Paramount Pictures, który otrzymał wzruszające przemówienia od renomowanych postaci, takich jak Tom Brady, Ryan Reynolds, Ziggy Marley i Seth Rogen. W przemówieniu Weinstock podkreślił wagę zwalczania uprzedzeń i rasizmu oraz wyraził wdzięczność wobec kolegów z branży i kluczowych osób, które odegrały istotną rolę w rozwoju projektu Action, programu przeciwdziałającego niesprawiedliwościom systemowym.

  Johanna Faries, wyrażając swoją wdzięczność wobec zespołu w Activision Blizzard, podkreśliła znaczenie inkluzji i jej wpływ na kształtowanie jej kariery. Akcentowała również wagę przyjmowania różnorodnych perspektyw i przełamywania uprzedzeń występujących w branży.

  Podczas swojego przemówienia Shannon Willett podkreśliła, że kluczem do sukcesu marketingu jest budowanie połączeń i tworzenie społeczności miłośników rozrywki. W Peacock Willett ma okazję tworzyć całą markę skoncentrowaną wokół konsumenta, gdzie oni są w centrum wszystkich działań.

  Ostatnie przemówienie wieczoru wygłosił Josh Goldstine, który celebrował przełomowy sukces filmu „Barbie” i jego wpływ na kulturę popularną. Chwalił możliwość kreowania projektów prowadzonych przez kobiety, które wyzwalają potencjał branży i burzą obwiązujące dotychczas założenia.

  Wieczorną uroczystość zakończono przyjemnym i pełnym energii zaskoczeniem, kiedy goście otrzymali spersonalizowane nagrody Spotify na podstawie swoich danych dotyczących słuchania muzyki, w kategoriach takich jak „najszczęśliwsza” playlista i „najbardziej eksplicitna” playlista. To wydarzenie było dowodem innowacji, kreatywności i zaangażowania liderów w dziedzinie marketingu cyfrowego, którzy nieustannie przesuwają granice i kształtują przyszłość branży.