• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Przełom w grze Fortnite: Czeka nas wielkie wydarzenie

  ByAdrian Przechewka

  lis 21, 2023
  Przełom w grze Fortnite: Czeka nas wielkie wydarzenie

  Gra Fortnite, stworzona przez firmę Epic Games, stoi na progu przełomowego momentu. Wielki Wybuch, zaplanowany na 2 grudnia, to nie tylko kolejne wydarzenie na żywo – to zjawisko, które przeobrazi krajobraz gier. To bardzo oczekiwane wydarzenie obiecuje pozostawić niezatarte piętno w historii Fortnite i wprowadzić grę w nową, ekscytującą erę.

  Wielki Wybuch rozpocznie się o godzinie 11:00 czasu PT/14:00 czasu ET 2 grudnia, zachwycając graczy na całym świecie. Aby zapewnić płynne doświadczenie, Epic Games zachęca graczy do zebrania drużyny i odwiedzenia sekcji Odkryj kafelki Battle Royale w Fortnite 30 minut przed wydarzeniem. Dzięki obsłudze partyjek o maksymalnie czterech graczach, Wielki Wybuch stanie się wspólnym i niezapomnianym przeżyciem wśród przyjaciół.

  To wydarzenie wyróżnia jego dostępność. Wielki Wybuch będzie dostępny na różnych platformach, w tym PlayStation 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch i PC. Epic Games nie zostawił żadnego kamienia na kamieniu, aby zapewnić, że żaden fan nie będzie pozostawiony z tyłu. W niesamowitym ruchu, usługi streamingu w chmurze, takie jak Xbox Cloud Gaming, Nvidia GeForce Now i Amazon Luna, umożliwią dostęp do wydarzenia na komputerach i urządzeniach mobilnych. Ta włączająca wszystkich podejście ukazuje zaangażowanie Epic Games w tworzenie wydarzeń dostępnych dla jak najszerszej publiczności.

  Aby zapewnić bezproblemowy przejście do Wielkiego Wybuchu, Epic Games dostarczył konkretne instrukcje dla graczy. Wszystkie doświadczenia Fortnite stworzone przez Epic zostaną wyłączone o godzinie 12:00 czasu ET 2 grudnia, otwierając drogę do wydarzenia. Doświadczenia stworzone przez twórców pozostaną jednak włączone do momentu rozpoczęcia czasu przestoju Fortnite v28.00 o godzinie 23:30 czasu ET. Staranne podejście to gwarancja płynnego przejścia, umożliwiając graczom pełne zanurzenie w wydarzeniu bez żadnych przerw technicznych.

  Ekscytacja wokół Wielkiego Wybuchu jest namacalna w społeczności. Gracze Fortnite na całym świecie z niecierpliwością oczekują, jak Epic Games przekształci wszechświat Fortnite. To wydarzenie nie tylko oznacza kamień milowy dla gry, ale także ukazuje innowacyjne podejście Epic Games do gier i ich zdolność do nieustannego dostarczania angażujących i społecznych doświadczeń.

  W miarę rozwoju Fortnite, Wielki Wybuch stanowi dowód na trwałe przyciąganie gry i zaangażowanie Epic Games w utrzymanie świeżości i dostępności doświadczenia. Przygotuj się na to rewolucyjne wydarzenie, które pozostawi trwały ślad w świecie gier. Fortnite wkracza w niezapomnianą podróż.

  Zapraszamy do odwiedzenia poniższych linków:

  [link do strony Epic Games](https://www.epicgames.com/)
  [link do oficjalnej strony Fortnite](https://www.epicgames.com/fortnite)