• pt.. gru 1st, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Jak zarabiać pieniądze w GTA Online?

  ByKamil Dominiak

  wrz 27, 2023
  Jak zarabiać pieniądze w GTA Online?

  Zarabianie pieniędzy w GTA Online może być trudnym procesem, ale istnieje kilka metod, które mogą pomóc zwiększyć twoje zarobki. Chociaż istnieje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy w grze, nie wszystkie są tak samo dochodowe. Poniżej zaprezentujemy pięć najlepszych sposobów na zarabianie pieniędzy w GTA Online.

  Pierwszą metodą są misje telefonów publicznych. Podobnie jak misje zabójstw Lestera w Grand Theft Auto 5, te misje mogą przynieść ci wstępną wypłatę w wysokości 15 000 dolarów, ale jeśli skutecznie wykonasz cele misji, możesz zarobić dodatkowy bonus w wysokości 70 000 dolarów, co daje łączną sumę 85 000 dolarów. Jednak musisz posiadać biznes w wywiadówce, aby odblokować te misje.

  Drugą metodą są misje dla klientów w warsztacie samochodowym. Ta metoda polega na modyfikowaniu samochodów klientów i bezpiecznym dostarczaniu ich do celu. Wypłata za każde dostarczenie zależy od klasy samochodu, ale średnio możesz zarobić około 50 000 dolarów za dostawę. Ważne jest, aby czekać, aż klienci dostarczą swoje pojazdy do twojego garażu i zapewnić dostawę bez uszkodzeń. Aby uzyskać dostęp do tej metody, musisz posiadać warsztat samochodowy.

  Skok ze spadochronem z energią Junk wydaje się być mało dochodową metodą, ale jeśli wykonasz je konsekwentnie, możesz zarobić całkiem przyzwoitą sumę gotówki. Za każdy udany skok otrzymasz 5000 dolarów, a wykonanie wszystkich dziesięciu misji ze skokami spadochronowymi oferowanymi przez Rockstar Games może przynieść ci dodatkowe 50 000 dolarów. Jeśli uda ci się zdobyć złote medale na wszystkich z nich, otrzymasz kolejne 50 000 dolarów.

  Skrytka sejfu w nocnym klubie to łatwy i pasywny sposób na zarabianie pieniędzy w GTA Online. Skrytka w twoim biznesie nocnego klubu może wygenerować do 50 000 dolarów co 48 minut czasu rzeczywistego. Możesz kontynuować wykonywanie innych misji i prowadzenie innych biznesów, podczas gdy skrytka generuje zyski, ale nie zapomnij regularnie wyjmować pieniądze ze skrytki co dwa do trzech godzin, aby maksymalizować swoje zarobki.

  Wreszcie, biznes z kwasem jest popularną i przyjazną dla solowych graczy metodą zarabiania pieniędzy. Choć ilość produktów generowanych przez zakład z kwasem jest mniejsza w porównaniu do innych biznesów, możesz wciąż zarobić do 340 000 dolarów za partię. Sprzedaż produktów kwasowych w publicznych sesjach może dalsze zwiększyć twoje zyski. Choć nie jest pewne, czy biznes z kwasem pojawi się w GTA 6, wielu graczy ma nadzieję na jego powrót w nadchodzącej części gry.

  Te pięć metod zarabiania pieniędzy w GTA Online oferuje różne możliwości zdobywania gotówki. Bez względu na to, czy wolisz aktywne misje, czy pasywny dochód, te metody mogą pomóc ci zwiększyć swoje bogactwo w grze.