Jak zarobić dużo pieniędzy w grze The Crew Motorfest

Jak zarobić dużo pieniędzy w grze The Crew Motorfest

Jeśli chcesz zdobyć wszystkie drogie samochody w grze The Crew Motorfest, będziesz musiał szybko się wzbogacić. Istnieje kilka sposobów na zarabianie pieniędzy w grze, ale jedną z najbardziej efektywnych metod jest powtarzanie określonych aktywności na Hawajach, na O’ahu.

Jednym z najszybszych sposobów na zdobywanie pieniędzy w grze The Crew Motorfest jest ukończenie eventów Escape. Te wydarzenia zwykle trwają około 20-25 sekund, co czyni je szybkimi i łatwymi do ukończenia. Wystarczy tylko prowadzić do momentu osiągnięcia celu, poczekać, aż strefa czerwona cię przechwyci, a następnie nacisnąć przycisk restartu. Korzystając z tej strategii, można zarobić co najmniej 6 tysięcy w ciągu minuty i potencjalnie zdobyć 350 tysięcy lub więcej w ciągu godziny.

Warto zauważyć, że w przyszłych aktualizacjach wypłaty za aktywności mogą ulec zmianie, dlatego zaleca się gromadzenie jak największego bogactwa, dopóki ta metoda jest skuteczna. Możesz również zastosować tę strategię do innych krótkich aktywności o podobnych wypłatach lub po prostu grać w Playlisty, które ci się podobają, aby zapobiec wypaleniu.

W grze The Crew Motorfest jest ponad 600 pojazdów, które gracze mogą odkrywać, w tym renomowanych producentów, takich jak Pagani, Lamborghini, Bugatti i Koenigsegg. Mimo że nie musisz płacić za benzynę w grze, zakup samochodów może być kosztowny. Korzystając z wyżej wymienionej metody, można przyspieszyć postęp i pozwolić sobie na wszystkie samochody, których pragniesz.

Więc wskakuj do gry The Crew Motorfest i zacznij zarabiać pieniądze, aby zbudować swoją kolekcję wymarzonych samochodów!