• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowy zespół K-Pop NewJeans wystąpi w finale Mistrzostw Świata League of Legends

  ByKamil Dominiak

  wrz 27, 2023
  Nowy zespół K-Pop NewJeans wystąpi w finale Mistrzostw Świata League of Legends

  Liga Legend utrzymuje swoją popularność jako jedna z najbardziej popularnych gier w świecie esportu. Coroczne Mistrzostwa Świata są znaczącym wydarzeniem, które przyciąga szeroką uwagę zarówno na żywo, jak i online. Istotną częścią finałów zawsze były występy muzyczne, a w tym roku główną rolę przejmie zespół K-Pop NewJeans, który został wybrany do wykonania corocznej hymny wydarzenia.

  Hymn, zatytułowany „Gods”, zostanie wydany w formacie audio i teledysku 3 października, tydzień przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Korei Południowej. Carrie Dunn, globalny dyrektor kreatywny i esportowy Riot Games, wyraziła entuzjazm z powodu tej współpracy, stwierdzając: „Pomiędzy Mistrzostwami odbywającymi się w Korei, a błyskawicznym rozwojem NewJeans, ta współpraca wydaje się być przeznaczona jako prawdziwe kulturalne święto.”

  Na przestrzeni lat różni artyści, w tym Imagine Dragons, Zedd i Pvris, współpracowali z Riot Games, aby stworzyć hymny Mistrzostw Świata. Pvris wykonało hymn na Mistrzostwa Świata 2022, zatytułowany „Burn It Down”, który okazał się ogromnym sukcesem, z 61 milionami streamów na Spotify i 54 milionami wyświetleń na YouTube. Był również otwierającym występem podczas finałów Mistrzostw Świata w zeszłym roku.

  Dodanie zespołu K-Pop NewJeans do składu demonstruje zaangażowanie Riot Games w tworzenie niezapomnianych i kulturowo zróżnicowanych doświadczeń dla fanów League of Legends. W miarę zbliżania się Mistrzostw Świata rośnie oczekiwanie na występ NewJeans i ogólną atmosferę mistrzostw.

  Definicje:
  – League of Legends: popularna gra wieloosobowa online typu multiplayer online battle arena (MOBA) stworzona i wydana przez Riot Games.
  – Esport: profesjonalny sport elektroniczny, który polega na rywalizacji zawodników lub drużyn w grach wideo.