Texas Battle Bowl – Największe Expo eSportowe i Gamingowe w Zachodnim Teksasie

Texas Battle Bowl – Największe Expo eSportowe i Gamingowe w Zachodnim Teksasie

Gracze w Zachodnim Teksasie i nie tylko mają powód do radości, ponieważ po raz pierwszy odbędzie się największe Expo eSportowe i Gamingowe Texas Battle Bowl w Horseshoe Arena w Midland od 29 września do 1 października. To wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane przez Urgent Fury, Patriot Games, Unified eSports Association i Double Dave’s, ma na celu przyniesienie niezapomnianych doznań gamingowych lokalnej społeczności.

Texas Battle Bowl będzie obejmował wiele turniejów, rozdawania nagród oraz interaktywnych doświadczeń dla graczy w każdym wieku. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w turniejach na konsolach i komputerach, turniejach planszowych oraz otwartych sesjach gamingowych. Ale to wydarzenie nie ogranicza się tylko do dobrej zabawy. Daje również graczom możliwość pozytywnego wpływu na lokalną społeczność dzięki inicjatywie Rescue Royale.

Rescue Royale to miesiąc długie wydarzenie zbierania funduszy dla American Red Cross przeznaczone dla graczy, które odbędzie się równolegle z Texas Battle Bowl. Gracze i widzowie mogą przyczynić się do turniejów, przy czym 50% wszystkich wpłat trafia bezpośrednio do American Red Cross. Dzięki temu uczestnicy mogą cieszyć się graniem, jednocześnie pomagając potrzebującym.

Expo gamingowe ma również na celu promowanie fair play i koleżeństwa wśród graczy. Dzięki partnerstwu z Urgent Fury, długoletnią organizacją turniejów eSportowych oraz Patriot Games, firmą z Odessy zajmującą się retro grami wideo i grami karcianymi, Texas Battle Bowl zapewni przyjemne i inkluzywne środowisko dla graczy z różnych środowisk.

Oprócz turniejów gamingowych, na miejscu będzie dostępne jedzenie i napoje, dzięki Double Dave’s. Uczestnicy będą mogli zregenerować siły przed powrotem do ekscytacji związanej z Expo.

Texas Battle Bowl odbędzie się w Midland County Horseshoe Arena, a bilety można zakupić online. Stoliki dla wystawców i sponsorów nadal są dostępne dla zainteresowanych.

Jeśli jesteś graczem w Zachodnim Teksasie lub okolicy, nie przegap tej ekscytującej okazji, by doświadczyć Expo gamingowego na wielką skalę i wpłynąć na dobrą zmianę w lokalnej społeczności.