• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nadchodzi premiera najnowszej selekcji strojów w Street Fighter 6

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Nadchodzi premiera najnowszej selekcji strojów w Street Fighter 6

  Capcom ogłosił, że jutro, 21 listopada, będzie miała miejsce premiera nowego zwiastuna, prezentującego najnowsze stroje w grze Street Fighter 6. Ta ekscytująca wiadomość pojawia się po wielu miesiącach oczekiwania od premiery Street Fighter 6. Zwiastun zostanie zaprezentowany na japońskim kanale YouTube o godzinie 20:00 czasu polskiego, więc już teraz zaznaczcie to w kalendarzach i ustawcie budziki, aby zobaczyć te stylowe nowe stroje w ruchu.

  W zwiastunie zostaną przedstawione wszystkie 18 postaci, które będą dostępne od premiery gry. Ważne jest jednak pamiętanie, że niektóre postacie, takie jak Rashid i A.K.I., nie otrzymają nowych strojów tym razem. Mimo to fani mogą wciąż oczekiwać na odświeżenie ukochanych postaci w ich zupełnie nowych strojach.

  Zwiastun nie tylko zaprezentuje same stroje, ale również ujawni długo wyczekiwaną datę premiery. Fani mają nadzieję, że Capcom ujawni także szczegóły dotyczące cen dla poszczególnych strojów i pakietów, zapewniając, że będą one dostępne dla wszystkich graczy, nie nadwyrężając ich portfeli.

  Przed tym ogłoszeniem Capcom udostępnił wstępne spojrzenia na szkice postaci takich jak Guile, Marisa, Juri, Dee Jay, Ken, Cammy, Lily i Luke. Jednak ten zwiastun zapewni fanom możliwość zobaczenia tych strojów w pełni zrealizowanej formie.

  Koniecznie śledźcie oficjalną stronę na YouTube lub oglądajcie zwiastun tutaj, gdy tylko będzie miał premierę. Trzymajcie oczy szeroko otwarte na ekscytujące nowe stroje, które wniosą świeże estetyczne spojrzenie na świat Street Fighter 6. Czekanie dobiega końca!