Starfield: odkryty exploit pozwalający na zdobycie ogromnej ilości kredytów

Starfield: odkryty exploit pozwalający na zdobycie ogromnej ilości kredytów

Starfield, bardzo oczekiwana gra RPG autorstwa Bethesda, odniosła wielki sukces od momentu premiery. Jednak, jak wiele innych gier tej firmy, gracze odkryli pewne exploit’y i błędy, które pozwalają im zdobyć przewagę w grze. Jednym z takich exploitów jest glitch, który umożliwia łatwe dostanie się do skrzyni zawierającej 160 000 kredytów. Aby wykorzystać ten exploit, gracze muszą przemknąć przez ściany i używać zręcznych ruchów kamery, aby dotrzeć do skrzyni. Ten exploit można powtarzać wiele razy, co pozwala graczom szybko zgromadzić duże bogactwo. Obecnie exploit ten działa, ale w przyszłych aktualizacjach może zostać naprawiony przez Bethesda.

Starfield oferuje graczom rozbudowane doświadczenie RPG osadzone w kosmicznym środowisku. Jak w każdej grze o takiej skali, można się spodziewać glitchy i exploitów. Gracze już odkryli sposób na zdobycie potężnego pancerza za darmo, a teraz odkrycie exploitu z kredytami daje kolejną możliwość zdobycia przewagi.

Aby wykorzystać ten exploit, gracze muszą przemknąć przez ściany, korzystając z glitchu. Można to osiągnąć, ustalając odpowiednie miejsce w Stroud-Eklund Staryard i używając ruchów kamery, aby przejść przez ścianę. Po dostaniu się na mały kawałek solidnej powierzchni, gracze muszą dotrzeć do skrzyni zawierającej 160 000 kredytów. Ten proces można powtarzać dowolną ilość razy, co pozwala graczom szybko i łatwo zgromadzić bogactwo.

Warto zauważyć, że wykorzystywanie exploitów w grze może wpływać na integralność doświadczenia i być uznawane za nieuczciwe przez niektórych graczy. Bethesda może rozwiązać ten problem w przyszłych aktualizacjach, ale na razie gracze mogą skorzystać z exploitu, jeśli chcą.

W miarę jak społeczność Starfield będzie kontynuować eksplorację gry, prawdopodobne jest, że zostaną odkryte kolejne exploit’y i błędy. Jednak zawsze ważne jest rozważenie wpływu tych exploitów na ogólne doświadczenie rozgrywki.

Definicje:
– Exploit: Wykorzystanie błędu lub glitchu w oprogramowaniu, aby zdobyć przewagę w grze wideo.
– Glitch: Błąd lub usterka w oprogramowaniu, który powoduje niezamierzone zachowanie w programie lub grze.
– RPG: Gra fabularna, gatunek gry wideo, w którym gracze przyjmują role postaci w fikcyjnym świecie i biorą udział w przygodach i misjach.