Długość kampanii w grze Marvel’s Spider-Man 2

Długość kampanii w grze Marvel’s Spider-Man 2

Insomniac Games ujawnił pewne informacje na temat długości kampanii w grze Marvel’s Spider-Man 2 na PlayStation 5. Chociaż studio nie podało konkretnych liczb, zapewniło, że długość tej gry jest podobna do jej poprzedniczki, Spider-Mana na PS4.

Główną fabułę gry Spider-Man na PS4 można było ukończyć w około 17 godzin, według HowLongtoBeat. Gracze, którzy angażowali się w zadania poboczne, spędzili średnio 25,5 godzin na grze, podczas gdy ci, którzy chcieli przejść grę w całości, potrzebowali średnio 34,5 godziny. Oczywiście te czasy mogą się różnić w zależności od stylu gry, ale można przypuszczać, że kampania Spider-Mana 2 potrwa średnio od 15 do 18 godzin.

W wywiadzie udzielonym GamesIndustry.biz, Bryan Intihar, starszy dyrektor kreatywny w Insomniac Games, wyjaśnił, że studio nie chciało niepotrzebnie przedłużać kampanii w grze Spider-Man 2 tylko po to, aby stworzyć większe sequel. Intihar stwierdził: „Nie jest tak, że podwoiliśmy rozmiar gry. Chcemy zrobić to, co jest właściwe dla wizji, czasu i uwagi, które są potrzebne do stworzenia tej przeżycia, a także dbać o nasz zespół.”

Intihar dodatkowo z humorem dodał, że jeśli Insomniac Games spróbowałoby stworzyć grę trwającą 200 godzin, to on sam miałby „o wiele mniej włosów”.

W sumie gracze mogą się spodziewać, że kampania w grze Spider-Man 2 na PS5 będzie podobnej długości jak w poprzedniczce, oferując skupione i dobrze tempowane przeżycie bez zbędnego wydłużania.

Źródła:
– https://www.howlongtobeat.com/
– GamesIndustry.biz