Song of Nunu: A League of Legends Story – Premiera Gry

Song of Nunu: A League of Legends Story – Premiera Gry

Przykład single-player przygodowej gry fabularnej, Song of Nunu: A League of Legends Story, opracowanej przez Tequila Works, ogłosił swoją oficjalną datę premiery na 1 listopada 2023 roku. Gra będzie dostępna na platformach Nintendo Switch i PC, umożliwiając graczom podjęcie fascynującej podróży z Nunu i Willumpem, ikonicznymi mistrzami z uniwersum League of Legends.

Akcja Song of Nunu rozgrywa się w mroźnych krajobrazach Frelijordu, co nadaje doskonałe tło dla jej zimowej premiery. Podczas eksplorowania tego czarującego świata gracze będą rozwiązywać pomysłowe zagadki i angażować się w ekscytujące sekwencje zręcznościowe, jednocześnie odkrywając urzekającą historię serii League of Legends.

Dla dalszego zainteresowania fanów, gra jest dostępna do przedpremierowego zamówienia, zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej dla kolekcjonerów. Fizyczna wersja kolekcjonerska, dostępna w oficjalnym sklepie z gadżetami Riot Games, zawiera uroczego pluszowego Willumpa i książkę artystyczną poświęconą Song of Nunu. Na froncie cyfrowym, osoby, które złożą przedpremierowe zamówienie, otrzymają specjalną cyfrową książkę artystyczną.

Po zapoznaniu się z grą, krytycy opisali Song of Nunu jako „poruszającą historię”, która wspaniale łączy świat League of Legends z angażującą mechaniką rozgrywki. To unikalne podejście daje nowym graczom możliwość zanurzenia się w bogatym świecie League of Legends poprzez alternatywne medium.

Oprócz ogłoszenia Song of Nunu, Riot Forge ujawniło również nadchodzącą grę RPG o nazwie Bandle Tale: A League of Legends Story. Gra ta, opracowana przez Lazy Bear Works, przeniesie graczy do bajecznej Bandle City, gdzie będą wyruszać na misje w celu ocalenia i ponownego połączenia jej mieszkańców. Choć nie podano konkretnej daty premiery, fani z niecierpliwością czekają na kolejne szczegóły dotyczące Bandle Tale.

Dla tych, którzy pragną więcej gier opartych na fabule, warto zapoznać się z naszą kompleksową listą najlepszych gier fabularnych. A jeśli projekty Riot Games przyciągnęły twoją uwagę, koniecznie sprawdź wszystko, co wiemy o Projekcie L Riotu, kolejnej długo oczekiwanej premierze.

Definicje:
– League of Legends: Popularna gra online typu multiplayer battle arena opracowana i wydana przez Riot Games.
– Tequila Works: Hiszpański deweloper gier wideo, znany głównie ze swojej pracy nad tytułami takimi jak „RiME” i „The Sexy Brutale”.
– Nunu i Willump: Mistrzowie z uniwersum League of Legends, znani ze swojej wzruszającej historii i unikalnej mechaniki rozgrywki.
– Frelijord: Frakcja w lore League of Legends, znana ze swoich lodowatych krajobrazów i mistrzów.
– Riot Forge: Wydawnicza marka należąca do Riot Games, skoncentrowana na współpracy z zewnętrznymi studiami developerskimi w celu rozszerzenia uniwersum League of Legends o nowe doświadczenia w grach.
– Bandle City: Bajeczne miasto-stan w świecie League of Legends, dom dla mistrzów yordli i znane z jego ekscentrycznego charakteru.