Song of Nunu: A League of Legends Story Coming to Nintendo Switch

Song of Nunu: A League of Legends Story Coming to Nintendo Switch

Ostatnio odbyweającym się wydarzeniem Nintendo Direct była prezentacja, która ujawniła ekscytującą wiadomość, że Song of Nunu: A League of Legends Story trafi na Nintendo Switch. Ta wciągająca gra opowiada o przygodach Nunu i Willumpa, którzy wyruszają w niebezpieczną podróż przez zdradzieckie krajobrazy Freljord. Gracze będą musieli pokonywać różne przeszkody, takie jak wspinaczka i ślizgi po lodowych stokach, przy użyciu Willumpa jako sanki.

Oprócz ekscytującej akcji, Song of Nunu: A League of Legends Story zawiera również intrygujące zagadki, które gracze muszą rozwiązać, aby zgłębić historię i relację między Nunu i Willumpem. Gra oferuje tryb dla jednego gracza i została opracowana przez Tequila Works we współpracy z Riot Games jako wydawca.

Jednym z punktów kulminacyjnych gry jest pojawienie się Brauma, legendarnego obrońcy Freljordu. Gracze będą mieli okazję spotkać się z tym szanowanym bohaterem podczas swojej przygody. Nunu i Willump wyruszają na swoje zadanie, w poszukiwaniu Serca Błękitu, dodając dodatkową warstwę tajemnicy i ekscytacji do narracji.

Premiera Song of Nunu: A League of Legends Story jest zaplanowana na 1 listopada 2023 roku i będzie dostępna nie tylko na Nintendo Switch, ale także na PC. Przedsprzedaż jest obecnie otwarta dla fanów, którzy nie mogą doczekać się rozpoczęcia tej niezapomnianej przygody w grach.

Źródła:
– Nintendo Direct presentation
– Tequila Works
– Riot Games