• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Sledgehammer Games pracuje nad usunięciem problemów z kosmetyką Gaia Operator w Call of Duty: Modern Warfare 3

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Sledgehammer Games pracuje nad usunięciem problemów z kosmetyką Gaia Operator w Call of Duty: Modern Warfare 3

  W odpowiedzi na krytykę ze strony społeczności Call of Duty, studio Sledgehammer Games ogłosiło, że pracuje nad poprawką kosmetycznego skina Gaia Operator, znanego również jako „Groot”, w grze Call of Duty: Modern Warfare 3. Skin ten, wprowadzony w sezonie 6 gry Modern Warfare 2, jest powodem frustracji dla graczy ze względu na jego trudność do zauważenia w trakcie walk.

  Mimo że skin początkowo został dostosowany, aby rozwiązać problemy z widocznością, premiera Modern Warfare 3 10 listopada przywróciła Gaia Operatora wraz z odblokowanymi elementami i zakupami graczy z poprzedniej części gry. Spowodowało to ponowne skargi ze strony graczy i skłoniło Sledgehammer Games do podjęcia działań.

  Podczas ostatniej sesji na Reddit, poświęconej wieloosobowemu trybowi gry, Sledgehammer zostało zapytane o plany dotyczące naprawy problemów związanych z skinem Gaia Operator. W odpowiedzi zapewnili graczy, że prace nad zmianami dotyczącymi skinów Gaia i Gaia Blackcell Operator są już w toku. W następnej aktualizacji gry skórka Gaia zostanie tymczasowo wyłączona, aż wprowadzone zostaną niezbędne zmiany dla wszystkich graczy.

  Czas, przez jaki skóra będzie niedostępna, nie jest jeszcze jasny, ale Sledgehammer Games podejmuje aktywne kroki w celu rozwiązania zgłaszanych problemów. Pozostaje zobaczyć, w jaki sposób dokładnie studio rozwiąże te kwestie, jednak uznanie problemu i zobowiązanie do znalezienia rozwiązania powinny uspokoić dotkniętych graczy.

  Warto zauważyć, że Modern Warfare 3 doświadczyło innych problemów oprócz skórki Gaia Operator. Niektórzy gracze napotkali problemy z generowaniem się na mapach podczas premiery. Sledgehammer Games szybko usunęło te mapy z rotacji w konkretnych trybach gry, aby rozwiązać te problemy.

  Sledgehammer Games aktywnie pracuje nad usunięciem problemów związanych z kosmetyką Gaia Operator w grze Call of Duty: Modern Warfare 3. Planowane wyłączenie tymczasowe skórki oraz wprowadzenie niezbędnych zmian pokazują zobowiązanie studia do utrzymania zrównoważonej i przyjemnej rozgrywki dla wszystkich graczy.