Samsung Odyssey Neo G9: Krzywy monitor gamingowy z obietnicą wyjątkowej jakości obrazu

Samsung Odyssey Neo G9: Krzywy monitor gamingowy z obietnicą wyjątkowej jakości obrazu

Nowość od Samsunga na rynku monitorów gamingowych – Odyssey Neo G9 – to krzywy monitor, który obiecuje dostarczyć wyjątkowe doświadczenie w grach. Mimo wygórowanej ceny wynoszącej 2500 dolarów, ten monitor oferuje wiele funkcji, które czynią go godnym rozważenia. Zamówienie przedpremierowe monitora obecnie wiąże się z dodatkowym incentiveiem w postaci 500 dolarów kredytu na Amazonie.

Odyssey Neo G9 może się poszczycić tym, że jest pierwszym na świecie podwójnym monitorem UHD, o ogromnym ekranie o przekątnej 57 cali i rozdzielczości 7680 x 2160. Krzywy wyświetlacz zapewnia immersyjne doświadczenie, pozwalając na pełne widzenie obwodowe podczas grania lub oglądania filmów. Dzięki odświeżaniu wynoszącemu 240 Hz i czasowi reakcji 1 ms, gracze mogą oczekiwać płynnych obrazów i minimalnej opóźnienia. Wykorzystanie złącz DisplayPort 2.1 umożliwia korzystanie z zmiennych częstotliwości odświeżania, co gwarantuje płynność rozgrywki.

Monitor oferuje szczytową jasność 1000 nitów oraz kontrast 1000000:1, co przekłada się na żywe kolory, głębokie czernie i zwiększoną głębię. Bez względu na to, czy grasz w szybką strzelankę pierwszoosobową czy eksplorujesz grę MMO, możesz oczekiwać oszałamiających wizualizacji.

Pod względem specyfikacji, Odyssey Neo G9 ma rozdzielczość 7680 x 2160 z AMD Freesync Premium Pro, panel Quantum Mini-LED z DisplayHDR 1000 oraz różne porty, w tym DisplayPort 2.1, HDMI 2.1 i USB 3.0.

Mimo że Odyssey Neo G9 ma na celu zapewnienie wyjątkowego doświadczenia gamingowego, wysoka cena może odstraszać osoby o ograniczonym budżecie. Technologia Quantum Mini-LED od Samsunga dostarcza imponującą jakość kolorów i obrazu, podnosząc jakość obrazu do nowych wysokości. Dzięki wielu opcjom połączenia, użytkownicy mogą łatwo podłączyć monitor do swojego komputera.

Osoby zainteresowane zakupem Samsunga Odyssey Neo G9 mogą skorzystać z obecnej promocji, która oferuje 500 dolarów kredytu na Amazonie przy zamówieniu przedpremierowym. Monitor ma zostać wydany 2 października 2023 roku. Skorzystaj szybko, aby skorzystać z tej oferty i cieszyć się korzyściami jednego z największych i najbardziej żywych ekranów do gry.

Źródła:
– Samsung Odyssey Neo G9
– AMD Freesync Premium Pro