Samsung prezentuje monitor do gier Odyssey Neo G9

Samsung prezentuje monitor do gier Odyssey Neo G9

Samsung ogłosił wprowadzenie na rynek swojego najnowszego monitora do gier, Odyssey Neo G9 o przekątnej 57 cali. Ten monitor do gier nie jest zwykłym wyświetlaczem – jest to pierwszy na świecie podwójny monitor Dual UHD Gaming, oferujący wyjątkowe i immersyjne doświadczenie w grach.

Odyssey Neo G9 dysponuje imponującą rozdzielczością 7680×2160, proporcją obrazu 32:9 oraz odświeżaniem 240Hz. Aby to uprościć, można powiedzieć, że jest to jak posiadanie dwóch monitorów 4K obok siebie. Dodatkowo, ekran jest zakrzywiony i matowy, eliminując odblaski, a technologia mini LED intensyfikuje kolory i oferuje niesamowity kontrast.

Ale to jeszcze nie wszystko. Odyssey Neo G9 ma również wiele opcji łączności. Posiada DisplayPort 2.1, który jest dwukrotnie szybszy od poprzedniej wersji, porty HDMI 2.1 i hub USB. Korekta świetlna Core Lighting+ marki Samsung dodaje finiszowe akcenty za pomocą oszałamiającego podświetlenia RGB.

Odyssey Neo G9 jest niewątpliwie luksusowym produktem technologicznym, ale jej cena wynosi 2500 dolarów. Jednak jeśli zamówisz przed 1 października, Samsung oferuje specjalną promocję polegającą na zniżce w wysokości 500 dolarów.

Z doskonałym doświadczeniem wizualnym, wydajnością podczas grania i zaawansowanym łącznościowo, Odyssey Neo G9 to must-have dla pasjonatów gier, którzy pragną najwyższej jakości. Nie przegap okazji, aby być jednym z pierwszych posiadaczy tego przełomowego monitora.