Komputerowy monitor do gier Samsung Odyssey Neo G9 wkrótce na rynku

Komputerowy monitor do gier Samsung Odyssey Neo G9 wkrótce na rynku

Samsung niedawno wprowadził na rynek monitor do gier Samsung Odyssey Neo G9, który charakteryzuje się 57-calowym ekranem i rozdzielczością 7680 x 2160 pikseli. Ten monitor zdobył dużą uwagę wśród społeczności graczy ze względu na swoje doskonałe funkcje.

Jedną z cech wyróżniających Samsung Odyssey Neo G9 jest podwójna rozdzielczość Dual 4K UHD (DUHD), która jest równoważna z posiadaniem dwóch monitorów 4K UHD o przekątnej 32 cali obok siebie. Ten monitor obsługuje również łączność DisplayPort 2.1, co pozwala osiągnąć rozdzielczość bliską 8K przy imponującej częstotliwości odświeżania 240 Hertz i szybkim czasie reakcji szaro-do-szaro 1 milisekundy.

Jeśli chodzi o jakość obrazu, Neo G9 zapewnia rewolucyjne detale gry dzięki zakrzywionemu ekranowi Quantum Mini LED o promieniu 1000R i zasilanemu technologią Quantum Matrix. Ponadto, monitor ten posiada certyfikację VESA DisplayHDR™1000, co poprawia wyrazistość kolorów, dokładność i reprodukcję kontrastu, zapewniając prawdziwie immersyjne doświadczenie w grach.

Samsung Odyssey Neo G9 można zamówić w przedsprzedaży na stronie samsung.com za cenę 2499,99 dolarów. Dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe, Samsung oferuje również kredyt w wysokości 500 dolarów do wykorzystania na swojej stronie internetowej.