Samsung Odyssey Neo G9: Gigantyczny monitor dla graczy

Samsung Odyssey Neo G9: Gigantyczny monitor dla graczy

Samsung zawsze był liderem w dziedzinie monitorów dla graczy, a Samsung Odyssey Neo G9 nie jest tu wyjątkiem. Ten gigantyczny ekran do gier to najnowsze uzupełnienie flagowej serii Odyssey i oferuje niezrównane wrażenia podczas rozgrywki.

Samsung Odyssey Neo G9 posiada potężną matrycę o przekątnej 57 cali i rozdzielczości DUHD, co jest równoważne dwóm monitorom 4K ustawionym obok siebie. Rozdzielczość 7 680 x 2 160 pikseli prezentowana jest na olśniewającym, zakrzywionym ekranie Quantum Mini LED o krzywiźnie 1000R, co zapewnia naprawdę wciągającą grę. Dzięki technologii AMD FreeSync Premium Pro, eliminacja efektu rozerwania obrazu i zacięć to już przeszłość, co pozwala graczom skupić się na grze bez żadnych zakłóceń.

Jedną z najbardziej wyróżniających się cech Samsunga Odyssey Neo G9 jest technologia CoreSync i Core Lighting+. Ta unikalna funkcja przenosi kolory kompatybilnych gier do rzeczywistości, tworząc immersyjne środowisko gracza. Zakrzywiony ekran o krzywiźnie 1000R jeszcze bardziej wzmaga to wrażenie, otaczając gracza i zapewniając szersze pole widzenia. Dodatkowo, certyfikacja VESA DisplayHDR 100 gwarantuje dynamiczne i realistyczne obrazy o maksymalnej jasności 1000 nitów i kontraście 1 000 000:1.

Samsung Odyssey Neo G9 oferuje również wiele praktycznych funkcji. Opcja obraz obok obrazu umożliwia grę i jednoczesne czatowanie z dwóch różnych źródeł. Monitor można podłączyć za pomocą DisplayPort 2.1, trzech portów HDMI 2.1 lub huba USB, a przełączenie między podłączonymi urządzeniami odbywa się bezproblemowo dzięki funkcji Auto Source Switch+. Niezależnie od tego, czy podłączysz komputer stacjonarny czy przenośną konsolę do gier, Samsung Odyssey Neo G9 został zaprojektowany tak, aby był centralnym punktem Twojego zestawu do gier.

Dla graczy w Stanach Zjednoczonych, składając przed zamówienie monitora Samsung Odyssey Neo G9, otrzymasz specjalną ofertę. Do 1 października przed zamówieniem monitora gamingowego Samsung o przekątnej 57 cali (G95NC) otrzymasz kredyt na zakupy o wartości 500 dolarów. Są one przeznaczone na zakup innych produktów Samsunga do Twojego wymarzonego zestawu do gier na komputerze.

Samsung Odyssey Neo G9 ma zadebiutować 2 października i zapowiada rewolucję na rynku monitorów dla graczy dzięki swoim wyjątkowym funkcjom i immersyjnym wrażeniom podczas gry. Jeśli Neo G9 wykracza poza Twój budżet, Samsung oferuje szereg innych monitorów dla graczy i dysków SSD, które wciąż zapewniają doskonałe doznania podczas gry, nie nadwyrężając portfela.

Definicje:
– DUHD (Dual Ultra High Definition): Rozdzielczość równoważna dwóm monitorom 4K ustawionym obok siebie.
– AMD FreeSync Premium Pro: Technologia eliminująca efekt rozerwania obrazu i zacięć dla płynniejszej rozgrywki.
– VESA DisplayHDR 100: Certyfikacja dla monitorów spełniających określone kryteria jasności, kontrastu i wydajności kolorów.