Saber Interactive ogłasza anulowanie wersji gry Evil Dead: The Game na Nintendo Switch

Saber Interactive ogłasza anulowanie wersji gry Evil Dead: The Game na Nintendo Switch

Saber Interactive oficjalnie ogłosił anulowanie wersji gry Evil Dead: The Game na konsolę Nintendo Switch. Nie podano konkretnych powodów tej decyzji, ale zespół deweloperów ogłosił również, że nie będzie kontynuować rozwijania nowej zawartości dla tej gry na innych platformach. Mimo to, serwery gry pozostaną aktywne na przewidywalną przyszłość, a ewentualne większe problemy będą rozwiązywane.

Początkowo, Evil Dead: The Game zmagał się z kilkoma opóźnieniami przed premierą na innych platformach. Ostatnia aktualizacja dotycząca wersji na Nintendo Switch została wydana jakiś czas temu, Saber Interactive i Boss Games potwierdzili wtedy, że gra nadal jest planowana na wydanie na hybrydowej platformie Nintendo. Niestety, to już się nie stanie.

W Evil Dead: The Game gracze mieli możliwość wcielania się w ikoniczną postać Asha Williamsa, w którą wcielał się Bruce Campbell, a także innych ocalałych. Celem gry było zabezpieczenie przełomu między światami w trybie współpracy i wieloosobowym PvP. Pomimo anulowania wersji na Nintendo Switch, gra została wydana na innych platformach w zeszłym roku, dając alternatywne możliwości doświadczenia jej.

Rozumiemy, że fani mogą być rozczarowani anulowaniem wersji na Nintendo Switch. Jeśli jednak nadal jesteś zainteresowany grą Evil Dead: The Game, możesz ją dostępna na innych platformach. Podziel się swoimi myślami i uczuciami dotyczącymi tego anulowania w komentarzach poniżej.

Definicje:
– Saber Interactive: Deweloper gry Evil Dead: The Game.
– Evil Dead: The Game: Gra wideo osadzona w świecie franczyzy Evil Dead, w której gracze wcielają się w postać Asha Williamsa i innych ocalałych, aby zabezpieczyć przełom między światami.
– Nintendo Switch: Hybrydowa konsola do gier opracowana przez Nintendo, która może być używana zarówno w trybie przenośnym, jak i podłączona do telewizora.