RUINSMAGUS: COMPLETE – Nowa gra wirtualnej rzeczywistości dla PlayStation VR2

RUINSMAGUS: COMPLETE – Nowa gra wirtualnej rzeczywistości dla PlayStation VR2

Wspólna praca wydawcy gier wideo Mastiff oraz CharacterBank Inc. zaowocowała premierą gry RUINSMAGUS: COMPLETE w technologii PlayStation VR2 na konsoli PlayStation 5. Ta wciągająca gra wirtualnej rzeczywistości zabierze graczy do urokliwego świata Grand Amnis, gdzie będą musieli odkrywać tajemnice, walczyć z Strażnikami oraz rozwiązywać śmiertelne zagadki.

RUINSMAGUS: COMPLETE posiada nowe funkcje, które wykorzystują unikalne możliwości PS VR2, takie jak ulepszony dźwięk 3D, wibracje w goglach i kompatybilność z PlayStation Share. Gra zawiera również wszystkie wcześniej wydane aktualizacje i dodatki DLC, w tym ostatnią aktualizację „Remix Update”, która wprowadza nowe doświadczenia rozgrywki do późnego etapu dungeonów.

Gra posiada fascynującą narrację, wzruszającą ścieżkę dźwiękową oraz profesjonalne aktorstwo głosowe, co tworzy prawdziwie magiczne doświadczenie. Gracze mogą korzystać z wygody pakietu, który obejmuje główną grę i DLC „The Warrior and the Tailor”, a także pełną angielską wersję dubbingu i oryginalny japoński dubbing z angielskimi napisami.

Wersja RUINSMAGUS na PS VR2 obsługuje teraz osiągnięcia Trophy, pozwalając graczom dążyć do wielkości i zdobywać prestiżowe Platynowe Trofea. Dodatkowo, gra posiada aparat w grze, który umożliwia graczom uwiecznianie swoich ekscytujących przygód i dzielenie się nimi z całym światem za pomocą PlayStation Share.

Mastiff jest wydawcą gier wideo na wszystkich platformach i wydał tytuły w różnych gatunkach. Z kolei CharacterBank Inc. jest znany z tworzenia innowacyjnych doświadczeń rozszerzonej rzeczywistości (XR), łączących tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią.

Przekonaj się o magii RUINSMAGUS: COMPLETE na PlayStation VR2 i przygotuj się na odkrywanie wciągającego świata Grand Amnis.