• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Suicide Squad oczami fanów: Czy Rocksteady odzyskał zaufanie?

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Suicide Squad oczami fanów: Czy Rocksteady odzyskał zaufanie?

  Rocksteady i WB Games szykują się do premiery nowego serialu internetowego zatytułowanego Suicide Squad Insider, który da widzom wgląd w oczekiwane od dawna grę Suicide Squad: Kill the Justice League. Ten serial zza kulis ma na celu zapewnić jasne zrozumienie tego, czego gracze mogą się spodziewać po nadchodzącym bijatykarzu zespołowym.

  Rocksteady po udanym wydaniu Batman: Arkham Knight skupił swoje wysiłki na rozwoju Suicide Squad. Jednak szczegóły dotyczące gry pozostawały owiane tajemnicą, co wzbudzało zaciekawienie i ciekawość fanów. W lutym tego roku Rocksteady w końcu ujawniło fansom pierwszy gameplay, ujawniając, że Suicide Squad: Kill the Justice League będzie wieloosobową bijatyką z trybem na żywo, podobną do Avengers od Marvela.

  Pierwszy zwiastun spotkał się z ostryą krytyką społeczności, wielu wyrażało rozczarowanie podejściem opartym na trybie na żywo, zastosowanym przez Rocksteady i WB Games. Krytyka dotyczyła zarówno odejścia od wcześniejszych samodzielnych, dla jednego gracza doświadczeń od Rocksteady, jak i zamysłowego utajnienia natury gry. Opóźniana reakcja ze strony twórców i wydawców tylko podgrzewała niezadowolenie graczy, co wydawało się sugerować, że próbują ukryć swoje intencje.

  Z pomocą przychodzi rocksteady i WB Games, którzy za pomocą serii Suicide Squad Insider mają na celu zniwelować tę lukę komunikacyjną. Serial internetowy ma na celu zapewnienie bardziej przejrzystego zrozumienia gry, odpowiadając na pytania i rzucając światło na jej funkcje. Czy ta proaktywna inicjatywa zmieni percepcję publiczną gry, tego jeszcze nie wiadomo.

  Interesującym jest to, że WB Games niedawno ogłosiło, że planuje skupić się na grach opracowywanych w trybie na żywo. Jednak ta deklaracja pochodzi w momencie, kiedy PlayStation, które wcześniej nabyło zaprezentowaną na żywo potęgę Bungie, opóźnia własne ambicje gier z trybem na żywo z powodu wątpliwości co do sukcesu poszczególnych gier. Decyzja PlayStation rodzi pytania dotyczące opłacalności gier z trybem na żywo, zwłaszcza biorąc pod uwagę niepewny los Avengers od Marvela, który był porównywalną grą do Suicide Squad.

  Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o Suicide Squad: Kill the Justice League, warto śledzić kanały Rocksteady na YouTube i mediach społecznościowych, aby nie przegapić serialu Suicide Squad Insider, który rozpoczyna się w tym tygodniu. Serial ten obiecuje dostarczyć wartościowe spostrzeżenia i wyjaśnienia dotyczące jednej z najbardziej oczekiwanych gier od Rocksteady i WB Games.