Rockstar Games obchodzi 10. rocznicę Grand Theft Auto V z nową zawartością

Rockstar Games obchodzi 10. rocznicę Grand Theft Auto V z nową zawartością

W miarę zbliżania się 10. rocznicy wydania Grand Theft Auto V, Rockstar Games zapowiada nową zawartość, która ma uczcić ten kamień milowy. Mimo że szczegóły są ograniczone, ogłoszenie obiecuje „nowe przedmioty kolekcjonerskie, drapieżne auto sportowe Bravado Hotring Hellfire i wiele więcej” dla graczy GTA Online.

Od premiery w 2013 roku, Grand Theft Auto V stało się drugą najlepiej sprzedającą się grą wszech czasów, tuż za Minecraftem. Znane z przesuwania granic, gra zyskała uwagę za swoje wciągające doświadczenie i kontrowersyjne sceny, takie jak graficzna scena tortur.

Nadchodząca zawartość z okazji rocznicy ma zawierać ekskluzywne elementy odzieży dla graczy. Przeciekłe informacje sugerują, że te elementy będą miały różne wzory związane z Rockstar, w tym swetry z Gothic, Red Logo i Atomic Logo, a także sweter Festive Boom i bluzę Warp.

Dokładna data premiery zawartości z okazji rocznicy nie została jeszcze potwierdzona, ale można oczekiwać, że będzie ona zbiegać się z rocznicą Grand Theft Auto V 17 września. Jednak fani, którzy liczyli na ogłoszenie Grand Theft Auto VI wraz z obchodami rocznicowymi, mogą być rozczarowani, ponieważ żadne oficjalne wieści nie zostały ujawnione.

Pomimo braku informacji o długo wyczekiwanym Grand Theft Auto VI, Rockstar Games nadal wspiera rozwijającą się społeczność GTA Online regularnymi aktualizacjami i nową zawartością. Gracze mogą oczekiwać nadchodzącego wydarzenia z okazji rocznicy oraz dodaniu przedmiotów kolekcjonerskich, które dodadzą im jeszcze więcej radości z grania.