Ripple uznana za jedno z najlepszych miejsc pracy w technologii przez Fortune

Ripple uznana za jedno z najlepszych miejsc pracy w technologii przez Fortune

Ripple, czołowa firma zajmująca się technologią blockchain, została uznana za jedno z najlepszych miejsc pracy w technologii według magazynu Fortune na rok 2023. To wyróżnienie umieszcza Ripple obok gigantów technologicznych takich jak Cisco, Nvidia i Adobe. Docenienie podkreśla pracownikocentryczną i ukierunkowaną na misję kulturę w firmie Ripple.

Ripple zajęło 13. miejsce w kategorii małych i średnich firm, co dowodzi poświęcenia firmy na rzecz tworzenia pozytywnego środowiska pracy. Metodologia Great Place to Work uwzględnia różne czynniki, takie jak satysfakcja pracowników, kultura pracy oraz różnorodność, równość i inkluzja (DEI).

Pracownicy w Ripple chwalą firmę za „nacisk na człowieka”, który płynnie integruje wartości firmy w codzienną kulturę pracy. To wyróżnienie podkreśla, że silna kultura i satysfakcja pracowników nie są ograniczone tylko do dużych firm, ponieważ na liście znalazły się również inne znaczące firmy technologiczne, takie jak Invoca, WorkRamp i FloQast.

W kategorii dużych firm, Cisco zajęło pierwsze miejsce, a za nim uplasowały się Nvidia, Atlassian i Salesforce. Firma te zostały docenione za różne aspekty, takie jak elastyczność w czasie pandemii, dobrostan pracowników, stabilne przywództwo i długoterminowe utrzymanie pracowników. Ich obecność na liście ustanawia wysokie standardy dla tego, co stanowi świetne miejsce pracy.

Uznanie Ripple za jedno z najlepszych miejsc pracy w technologii na rok 2023 dalsze umacnia jego pozycję w dziedzinie kryptowalut. Oddanie firmy swoim pracownikom i pozytywna kultura pracy przyczyniają się do sukcesu Ripple i jego pozycji jako czołowego gracza w branży.