Resident Evil 4 Remake: Oddzielne drogi DLC wprowadzają uwielbiane funkcje z gry głównej

Resident Evil 4 Remake: Oddzielne drogi DLC wprowadzają uwielbiane funkcje z gry głównej

Nadchodzące DLC Oddzielne drogi do Resident Evil 4 Remake ma wprowadzić kilka uwielbianych funkcji, które brakowały w grze głównej. Nowa zawartość przywróci popularne pomieszczenie z laserami oraz sekcję z wagonikami, zapewniając graczom nostalgiczne doświadczenie.

Oddzielne drogi to bonusowa kampania, która pierwotnie była dołączona do wszystkich wersji Resident Evil 4 wydanych po edycji na GameCube. Główną rolę w niej odgrywa Ada Wong, która wyrusza na własną misję w ramach wydarzeń gry. W nadchodzącym DLC Ada Wong zostaje zainfekowana przez pasożyta Las Plagas, co nadaje ciekawy obrót historii.

Powrót uwielbianego pomieszczenia z laserami na pewno ucieszy fanów. Ten moment występuje pod koniec gry i wymaga od Leona nawigowania przez wysokotechnologiczny korytarz, omijając lasery po drodze. Dodatkowo w zwiastunie DLC możemy zobaczyć pojawienie się potwora o nazwie U-3, który nie znalazł się w Remake’u, ale będzie obecny w Oddzielnych drogach.

DLC Oddzielne drogi ma być dostępne od 21 września i będzie kosztować 10 dolarów. Aby uzyskać dostęp do tej dodatkowej zawartości, gracze muszą posiadać Resident Evil 4 Remake. Będzie ono dostępne na PlayStation 4, PlayStation 5, PC oraz na Xbox Series X/S. Niestety nie będzie dostępne na Xbox One.

Capcom ogłosił również darmową aktualizację dla Resident Evil 4 Remake, która dodaje Ada Wong i Alberta Weskera do trybu Mercenaries. Daje to graczom dwie różne możliwości grania jako tajemniczy zabójca.

Powrót ukochanych funkcji oraz wprowadzenie nowej zawartości w DLC Oddzielne drogi na pewno wzbogaci ogólne wrażenia z Resident Evil 4 Remake. Gracze mogą się spodziewać powrotu do intensywnego horroru survivalowego tej ikonicznej serii.