Przeciek dokumentów FTC: Red Dead Redemption 2 na konsolach generacji dziewiątej

Przeciek dokumentów FTC: Red Dead Redemption 2 na konsolach generacji dziewiątej

Niedawny przeciek dokumentów FTC ujawnił, że Microsoft był świadomy planów wydania Red Dead Redemption 2 na konsolach dziewiątej generacji, w tym na Xbox Series X i S. Przeciek sugeruje, że Take-Two, firma-matka Rockstar Games, pracowała nad przeniesieniem gry na obecne konsole.

Ujawnione dokumenty, które zostały udostępnione w mediach społecznościowych, wspominają również o odświeżonym projekcie Xbox Series X bez dysku oraz o nowym kontrolerze Xbox z odczuciami hapticznymi. Choć te szczegóły są ekscytujące dla graczy, brak oficjalnego ogłoszenia czy daty premiery portu RDR2 pozostawił fanów zastanawiających się, kiedy mogą spodziewać się gry na swoich obecnym konsoles dziewiątej generacji.

Warto zauważyć, że niedawno Rockstar Games wydało Red Dead Redemption na innych platformach, co wskazuje, że firma nie ma oporów, aby przenieść swoje gry na nowe platformy. Jednak biorąc pod uwagę czas, który minął od przecieku i brak ogłoszenia o porcie, zaleca się zachowanie umiaru w oczekiwaniach.

Przeciek wzbudził wiele zainteresowania wśród graczy, którzy wyrazili swoje rozczarowanie w sekcji komentarzy na różnych platformach internetowych. Wielu niecierpliwie oczekuje portu Red Dead Redemption 2 na konsole dziewiątej generacji, mając nadzieję, że będą mogli doświadczyć zadziwiającej przygody w otwartym świecie Dzikiego Zachodu na swojej nowej konsoli.

Chociaż przeciek dostarcza pewnych informacji na temat planów Take-Two dotyczących tej gry, nie jest pewne, kiedy dokładnie zostanie wydany port na konsolach dziewiątej generacji. Fani będą musieli poczekać na oficjalne ogłoszenie ze strony Rockstar Games lub Take-Two, aby uzyskać więcej informacji na temat oczekiwanego portu.