• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Aktualizacja gry Puppet Soulslike Lies of P uczyni grę łatwiejszą dla graczy

  ByMarta Bryła

  wrz 27, 2023
  Aktualizacja gry Puppet Soulslike Lies of P uczyni grę łatwiejszą dla graczy

  Niedawno popularna gra Puppet Soulslike Lies of P otrzymała aktualizację, której celem jest ułatwienie rozgrywki dla graczy. Aktualizacja wprowadza szereg zmian w wyważeniu różnych aspektów gry.

  W kontekście walki z wrogami, przeciwnicy z terenu i bossowie mieli obniżone punkty życia. Ponadto, szansa na przełamanie ich postawy oraz okno czasowe, w którym można ich zatkać, zostały zwiększone dla przeciwników z terenu. Jeśli chodzi o bossów, zarówno Upadły Arcybiskup Andreus, jak i Król Marionetek mieli obniżone punkty życia. Simon Manus, Przebudzony Bóg, także zobaczył redukcję zarówno punktów życia, jak i zadawanego obrażenia.

  Dodatkowo, szanse na zdobycie przedmiotów Moonstone, które służą do udoskonalania broni, oraz przedmiotów Ergo, które służą do podnoszenia poziomu postaci, zostały zwiększone. Jednak szansa na zdobycie fragmentów gwiazd, które służą do przywołania pomocy, została zmniejszona.

  Jedną z istotnych zmian wprowadzonych w aktualizacji dotyczy Drzewa Złotych Monet, które pozwala graczom zresetować poziom postaci, P-Organ oraz Legion Arms. Zmieniona została ilość monet złota potrzebna do zresetowania, prawdopodobnie jej ilość została zmniejszona. Ta zmiana ułatwi graczom eksperymentowanie z różnymi buildami lalek.

  Ogólnie rzecz biorąc, te zmiany w wyważeniu powinny sprawić, że gra stanie się bardziej przyjemna i dostępna dla graczy. Aktualizacja zawiera również różne poprawki błędów i można ją znaleźć na stronie gry na Steam.

  Na podstawie naszej recenzji na Eurogamer, Lies of P ma solidne podstawy dzięki swojemu zadziornemu tonowi i dostosowanym broniami, co zapewnia przyjemne doświadczenie dla tych, którzy szukają gry w stylu FromSoft.