Ostatnia aktualizacja na oficjalnym koncie społecznościowym projektu Voltage przedstawia pięć nowych projektów Hatsune Miku i jej partnerów Pokemon.

Ostatnia aktualizacja na oficjalnym koncie społecznościowym projektu Voltage przedstawia pięć nowych projektów Hatsune Miku i jej partnerów Pokemon.

W tym tygodniu fani zostali zapoznani ze wzorami typu Normalny, Lodowy, Kamienny, Ziemi i Latający, po ubiegłotygodniowym ujawnieniu projektów Psychicznego, Trawiastego, Wodnego, Ogniowego i Elektrycznego.

Każdy projekt jest towarzyszony przez sztukę stworzoną przez utalentowanych artystów, dając nam wgląd w to, jak Miku i jej partnerzy Pokemonów mogliby się ze sobą komunikować, gdyby istnieli w tym samym uniwersum. Arkusze postaci dostarczają dodatkowych szczegółów, w tym hipotetycznego zespołu partnerów Pokemonów dla każdego konkretnego typu.

Nowo wprowadzone projekty obejmują Latającego Altarię (sztuka autorstwa kannnu), Zygzakowatego Flygona (sztuka autorstwa kannnu), Lodowego Laprasa (sztuka autorstwa Kantaro), Normalnego Chatota (sztuka autorstwa Megumi Mizutani) i Kamiennego Aurorusa (sztuka autorstwa Megumi Mizutani). Wybór partnerów Pokemonów jest starannie dobrany tak, aby odzwierciedlał obraz i styl Miky.

Po tych najnowszych dodatkach, pozostało jeszcze tylko osiem projektów Voltage, które mają zostać ujawnione. Po ujawnieniu projektów, 18 wideoklipów muzycznych zostanie wydanych począwszy od 29 września 2023 roku. Każdy wideoklip muzyczny będzie prezentował innego producenta Vocaloida i będzie zawierał próbki dźwiękowe i muzykę tła z serii Pokemonów.

Czekając z niecierpliwością na pozostałe projekty i nadchodzące wideoklipy muzyczne, koniecznie śledź oficjalną stronę projektu Voltage, aby być na bieżąco z regularnymi aktualizacjami.