Samsung prezentuje swoją najnowszą generację monitora do gier

Samsung prezentuje swoją najnowszą generację monitora do gier

Samsung wypuścił na amerykański rynek nowy monitor do gier – Odyssey Neo G9. Urządzenie jest dostępne do zamówienia przedpremierowego. Jego cena wynosi 2,499.99 dolarów. Monitor posiada wiele funkcji, które na pewno zainteresują graczy. Dostępne są również atrakcyjne oferty. W zależności od miejsca, w którym dokonasz przedpremierowego zamówienia, możesz otrzymać 500 dolarów na zakup innych produktów w sklepach takich jak Amazon, Best Buy, Samsung lub Newegg.

Neo G9 to następca Samsung Mini LED o takiej samej nazwie. Nowa wersja jest większa o 8 cali i przypomina dwa ekran 4K o przekątnej 32 cali umieszczone obok siebie. Monitor oferuje rozdzielczość 7680 x 2160 pikseli i proporcje 32:9, co nie tylko gwarantuje imponujące wrażenia podczas grania, ale też poprawia możliwości wielozadaniowości.

Dodatkowe poziome rozdzielczości są doskonałe do wielozadaniowości, ale mogą powodować pewne zniekształcenia w grach 3D ze względu na szeroki ekran. Niezależnie od tego, Samsung wyposażył urządzenie Neo G9 w odświeżanie 240 Hz, technologię AMD FreeSync Premium Pro oraz kilka funkcji wielozadaniowych. Są to tryby obraz w obrazie i podział ekranu na dwie części, co umożliwia jednoczesne przeglądanie zawartości z wielu źródeł.

Aby jeszcze bardziej zachęcić do skorzystania z oferty przedpremierowej, Samsung oferuje 500 dolarów kredytu w sklepie na zakup innych przedmiotów, jeśli zamówisz urządzenie u wybranych sprzedawców. Niestety, kredyt ten nie może zostać zastosowany do kosztu monitora, ale można go wykorzystać na inne produkty. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie w sklepie Samsung, kredyt będzie ważny do 30 listopada.

Ogólnie rzecz biorąc, monitor do gier Samsung Odyssey Neo G9 oferuje imponujące ulepszenia w porównaniu do swojego poprzednika. Dzięki swoim imponującym wymiarom, wysokiej rozdzielczości i zaawansowanym funkcjom do grania, obiecuje on zapewnić immersyjne i wszechstronne doświadczenie.