Przygotuj się do wyścigów w grze Forza Motorsport na Xbox Game Pass

Przygotuj się do wyścigów w grze Forza Motorsport na Xbox Game Pass

Czy jesteś podekscytowany nadchodzącym wydaniem Forza Motorsport w Xbox Game Pass? Teraz możesz rozpocząć przygotowania do ostatecznego doświadczenia wyścigowego, instalując pełną wersję gry na swoim Xbox Series X, Xbox Series S lub PC. Zapewni to, że będziesz gotowy do ruszenia na tor, jak tylko gra stanie się dostępna w październiku.

Rozmiary pobierania gry różnią się w zależności od platformy. Dla Xbox Series X rozmiar pobierania wynosi nieco ponad 132GB, co czyni go największym spośród trzech platform. Właściciele konsoli Xbox Series S będą mieli rozmiar pobierania około 97GB, podczas gdy gracze na PC mogą się spodziewać rozmiaru 118,9GB. Należy jednak pamiętać, że te rozmiary mogą ulec zmianie, jeśli w nadchodzących tygodniach zostaną wydane jakiekolwiek aktualizacje przed premierą.

Warto zauważyć, że członkowie Xbox Game Pass mają możliwość rozpoczęcia gry w Forza Motorsport jeszcze wcześniej, od 5 października, poprzez zakup specjalnego pakietu Premium Add-Ons Bundle w sklepie Xbox. Oznacza to, że możesz cieszyć się grą przed oficjalną premierą 10 października.

Czy jesteś gotowy, aby podnieść swoje umiejętności wyścigowe na wyższy poziom? Nie przegap okazji, aby zainstalować Forza Motorsport i być jednym z pierwszych, którzy doświadczą emocji wysokich prędkości. Daj nam znać w komentarzach, czy będziesz dzisiaj instalować grę.