Pokémon Trading Card Game: Scarlet & Violet – 151 New Expansion Set

Pokémon Trading Card Game: Scarlet & Violet – 151 New Expansion Set

The Pokémon Trading Card Game (TCG) wydaje swoje pierwsze specjalne zestawienie ery Scarlet & Violet, zatytułowane Scarlet & Violet – 151. Zestaw skupia się na regionie Kanto i zawiera karty numerowane od 1 do 151, uporządkowane według porządku Pokédexu. Przed premierą Pokémon TCG ujawnił zdjęcia nadchodzących produktów.

Jednym z produktów w serii Scarlet & Violet – 151 jest Elite Trainer Box. Zawiera ono dziewięć booster packów, kartę Snorlax w rzadkim stylu, promocyjną i różnego rodzaju akcesoria do rozgrywki. Innym produktem jest Binder Collection, która składa się z czterech booster packów i dziewięcio-kieszeniowego albumu, który może pomieścić do 360 kart Pokémon TCG.

Innym bardzo oczekiwanym produktem jest Ultra-Premium Collection. Ta kolekcja, dostępna od 6 października 2023 roku, zawiera 16 booster packów, metalową kartę z bardzo rzadkim Mew ex, specjalne ilustrowane karty promocyjne z Mew ex i Mewtwo, mata do gry z obszytymi krawędziami z Mewem, pudełko na talie, monetę z Mewem i różnorodne akcesoria do rozgrywki.

Inne produkty z serii Scarlet & Violet – 151 obejmują Pokémon Center Elite Trainer Box, Poster Collection, Booster Bundle oraz różnorodne pudełka ex i Mini Tin Collections. Każdy z tych produktów oferuje unikalne funkcje i kolekcjonerskie przedmioty dla miłośników Pokémon TCG.

Pokémon TCG nadal wydaje nowe zestawy i ekspansje, a Scarlet & Violet – 151 obiecuje być prawdziwą gratką dla fanów regionu Kanto. Bądźcie na bieżąco z Bleeding Cool, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje i przyszłe zapowiedzi zestawów Pokémon TCG.