Jak zdobyć Hisuian Growlithe w Pokémon Scarlet & Violet

Jak zdobyć Hisuian Growlithe w Pokémon Scarlet & Violet

W grze Pokémon Scarlet & Violet gracze mają możliwość zdobycia uroczego Hisuian Growlithe. Ta specjalna odmiana Growlithe została wprowadzona w grze Pokémon Legends: Arceus i może być zdobyta jako nagroda za ukończenie zadania pobocznego w DLC gry.

Aby zdobyć Hisuian Growlithe, gracze muszą ukończyć zadania dla Perrina, fotografa z regionu Kitakami. Konkretnie, gracze muszą ukończyć zadanie poboczne Perrina, które polega na schwytaniu Bestii Krwawnego Księżyca, Bloodmoon Ursaluna. Po schwytaniu ogromnego Pokémona, gracze powinni powrócić do miasta Mossui i porozmawiać z Perrinem, który wynagrodzi ich Otwieranym Chustką i Hisuian Growlithe na poziomie 15.

Ewolucja Hisuian Growlithe w Hisuian Arcanine jest prostym procesem. Pomimo bycia typem Fire/Rock, Hisuian Growlithe podąża za tym samym sposobem ewolucji co jego odpowiednik z regionu Kanto. Gracze po prostu muszą użyć Kamienia Ognia na Hisuian Growlithe i ewoluuje on w majestatycznego Hisuian Arcanine. Kamienie Ognia można znaleźć w całym regionie Kitakami i można je również kupić w różnych sklepach w Paldea.

Warto zauważyć, że Hisuian Growlithe i Arcanine nie wliczają się do łącznej liczby Pokémonów w regionie Kitakami. Jednak oba są wyjątkowymi Pokémonami, które gracze mogą mieć u boku podczas swoich przygód.

Aby uzyskać więcej wskazówek i porad dotyczących gry Pokémon Scarlet and Violet, gracze mogą odwołać się do naszego obszernego przewodnika po regionach Paldea i Kitakami.