Mocne odkrycie w najnowszym DLC dla Pokemon Scarlet and Violet

Mocne odkrycie w najnowszym DLC dla Pokemon Scarlet and Violet

Najnowsze DLC dla gier Pokemon Scarlet and Violet, o nazwie Teal Mask, zachwyciło fanów nowymi gatunkami i ekscytującą rozgrywką. Jednak rzadkie spotkanie z poziomem 100 błyszczącym Magikarpem przez jednego z graczy stało się teraz najgorętszym tematem w mieście.

Odkrycie to zostało udostępnione przez użytkownika o pseudonimie 'Urias0′ na Reddit, uczyniając gracza niewiarygodnie zaskoczonym. Pojawienie się poziomu 100 błyszczącego Magikarpa w DLC Teal Mask zdziwiło i zaintrygowało wielu fanów.

W podstawowej wersji gry, Pokemon Scarlet and Violet, najwyższym poziomem dzikiego Pokemona jest Tera Lucario na poziomie 75. Oznacza to, że spotkanie Pokemona na poziomie 100 w DLC jest bardzo niezwykłym znaleziskiem. Użytkownicy na forum wyrazili swoje zdziwienie tym rzadkim spotkaniem, a także swoje wcześniejsze spotkania z wysokopoziomowymi Pokemonami, takimi jak Glimmora i Lampent na poziomach odpowiednio 78 i 86.

Co więcej, gracze byli zachwyceni, dowiedziawszy się, że Pokemona na poziomie 100 można ewoluować za pomocą specjalnego cukierka. W przypadku Magikarpa, jego ewolucja w potężnego Gyaradosa jest szczególnie wyjątkowa. Mechanikę tej ewolucji wprowadzono w poprzedniej generacji gier Pokemon.

Gracz, który dokonał tego odkrycia, udostępnił zrzut ekranu lokalizacji, w której znaleziono Magikarpa na poziomie 100. Znajduje się on w stawie na początku mapy, wskazany przez flagę. Oznacza to, że gracze mogą zdobyć potężnego Pokemona już na początku swojej przygody w DLC Teal Mask.

Jeśli grasz w Pokemon Scarlet and Violet i chcesz dodać potężnego Gyaradosa do swojego zespołu, koniecznie poszukaj Magikarpa na poziomie 100 w DLC Teal Mask. I nie zapomnij odkrywać innych funkcji DLC, takich jak zdobywanie błyszczących Pokemonów za pomocą Quick Ball i odkrywanie nowych zespołów, ruchów i umiejętności.