• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Niepowtarzalne doświadczenie wypoczynku: gigantyczne krzesło inspirowane Pokémonem

  ByKamil Dominiak

  lis 21, 2023
  Niepowtarzalne doświadczenie wypoczynku: gigantyczne krzesło inspirowane Pokémonem

  Japońska firma meblowa Cellutane zaprezentowała niezwykłe dodatki do swojej kolekcji oficjalnych gadżetów z Pokémonem – ogromne krzesło z regulowanym oparciem, którego wzór nawiązuje do płomiennego Pokémona, Sizzlipede. Ta przyciągająca wzrok meblościanka posiada nietypowy projekt, przypominający gigantyczną wersję owadopodobnego stworzenia. Stanowi ona nie tylko idealny wybór dla entuzjastów Pokémonów, ale również dla każdego, kto szuka wyjątkowego i niezapomnianego wrażenia podczas wypoczynku.

  Niezwykłość tego krzesła polega na jego wszechstronności. Dzięki regulowanemu oparciu może być ustawione w pozycji pionowej lub płaskiej, zapewniając spersonalizowany komfort. W pełni rozłożone krzesło oferuje imponującą długość 181 cm, zapewniając wystarczającą przestrzeń do relaksu. Wymiary krzesła również są godne uwagi, mierząc przestronne 68 cm zarówno w pozycji pionowej, jak i rozłożonej. Ten mebel może stać się imponującym centrum uwagi w każdym salonie.

  Jednak nabycie tego krzesła z motywem Pokémona może wiązać się z pewnym kosztem. Obecna cena wynosi ¥14,990 (około 101 dolarów amerykańskich / 81 funtów szterlingów), co można uznać za przystępną cenę jak na jego rozmiar i funkcje. Jednak potencjalni nabywcy spoza Japonii powinni być świadomi znaczących kosztów wysyłki związanych z importem tak dużego przedmiotu.

  Cellutane ma bogatą historię produkcji mebli inspirowanych Pokémonami. Oprócz krzesła Sizzlipede, firma oferuje szeroki wybór uroczych foteli zainspirowanych ukochanymi postaciami Pokémonów, takimi jak Snorlax i Ditto. Ponadto w ich kolekcji znajdują się małe stołki poufne zaprojektowane na wzór charakterystycznej Poké Ball. Dzięki tym różnym opcjom oddani fani Pokémonów mogą teraz stworzyć kompletny pokojowy zestaw z motywem Pokémonów w swoim domu.

  Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowych krzeseł, koniecznie zapoznaj się z naszymi kompleksowymi przewodnikami po najlepszych promocjach krzeseł gamingowych w Black Friday oraz po najlepszych promocjach gier w Black Friday, aby uzyskać najnowsze oferty. Ciesz się światem Pokémonów, korzystając z najwyższego komfortu i stylu dzięki tym niezwykłym meblom od Cellutane.

  FAQ:
  Q: Jakie jest niepowtarzalne cechy krzesła Sizzlipede?
  A: Krzesło Sizzlipede posiada regulowane oparcie, które można dostosować do pozycji pionowej lub płaskiej, aby zapewnić spersonalizowany komfort.

  Q: Jak długie jest krzesło w pełni rozłożone?
  A: W pełni rozłożone krzesło oferuje imponującą długość 181 cm, zapewniając wystarczającą przestrzeń do relaksu.

  Q: Jakie są wymiary krzesła?
  A: Krzesło mierzy przestronne 68 cm zarówno w pozycji pionowej, jak i rozłożonej.

  Q: Ile kosztuje krzesło?
  A: Obecna cena krzesła wynosi ¥14,990 (około 101 dolarów amerykańskich / 81 funtów szterlingów).

  Q: Na co powinni zwrócić uwagę potencjalni nabywcy spoza Japonii?
  A: Osoby zainteresowane zakupem spoza Japonii powinny wziąć pod uwagę znaczne koszty wysyłki związane z importem tak dużego przedmiotu.

  Kluczowe terminy:
  – Produkty z Pokémonem: Produkty zainspirowane franczyzą Pokémon, takie jak zabawki, odzież i akcesoria.
  – Krzesło z regulacją oparcia: Krzesło z oparciem, które można dostosować do różnych kątów dla większego komfortu.
  – Sizzlipede: Płomienny Pokémon o wyglądzie owadopodobnym.

  Sugerowane powiązane linki:
  – Cellutane (Główna strona firmy meblowej Cellutane)
  – Oficjalna strona Pokémon (Główna strona oficjalnej strony Pokémon)