Pokemon Go: Zbiórka wrażeń na wrzesień 2023

Pokemon Go: Zbiórka wrażeń na wrzesień 2023

Wrzesień obiecuje być interesującym miesiącem dla graczy Pokemon Go z bogatą ofertą wydarzeń i pojedynków. Wraz z premierą Gen 9 mons, gra zyskała na popularności wśród graczy, którzy chcą złapać nowe Pokemony. Choć głównym celem jest zdobycie nowych Pokémonów, nie brakuje również różnorodnych wydarzeń i pojedynków, które utrzymają graczy w napięciu między dużymi aktualizacjami.

Rozkład jazdy dla wydarzeń Raid w Pokemon GO na wrzesień 2023 jest zapakowany różnorodnymi aktywnościami. Warto zaznaczyć, że niektóre wydarzenia są długoterminowe, podczas gdy inne trwają tylko tydzień lub krócej. Aby niczego nie przegapić, warto zwrócić uwagę na datę zakończenia każdego wydarzenia.

Oto kilka najważniejszych punktów z kalendarza na wrzesień:
– Sezonowe: Przygody w obfitości – To wydarzenie trwa od 1 września do 1 grudnia i oferuje pasjonujące przygody dla trenerów.
– Wydarzenie badawcze: Przygody w obfitości – Również dostępne od 1 września do 1 grudnia, równocześnie z sezonowym wydarzeniem badawczym.
– Bitwa z Cieniem: Cień Zapdosa – Począwszy od 2 września do 26 listopada, trenerzy będą mogli zmierzyć się z potężnym Cieniem Zapdos.
– Master League i Psychic Cup: Wersja Great League – Od 15 do 22 września trenerzy będą mogli rozegrać zacięte pojedynki w Master League i Psychic Cup.
– Bitwa 5-gwiazdkowa: Genesect z płytką Burn Drive – Od 16 do 23 września będzie można złapać potężnego Genesecta z napędem Burn Drive.
– Godzina raidowa: Genesect z płytką Burn Drive – 20 września w godzinach 18:00-19:00 czasu lokalnego odbędzie się godzinna raidowa sesja z udziałem wyłącznie Genesecta.
– Pokazówka Pokestopów: Spoink – Od 20 do 22 września, trenerzy będą mogli wziąć udział w specjalnym wydarzeniu skupionym wokół Pokemona Spoink.
– Wydarzenie: Psychiczne widowisko – Trwające od 20 do 24 września, to wydarzenie będzie skupiać się na Pokemonach typu psychicznego.
– Bitwa 5-gwiazdkowa: Entei, Raikou i Suicune – Od 23 września do 6 października, trenerzy będą mieli okazję złapać te legendy Pokemonów.
– Pokazówka Pokestopów: Grubbin i Vikavolt – 23 września w godzinach 14:00-17:00 czasu lokalnego, trenerzy będą mogli zaprezentować swoje Pokemony Grubbin i Vikavolt na specjalnych Pokestopach.
– Dzień Społeczności: Grubbin – Także 23 września w godzinach 14:00-17:00 czasu lokalnego, trenerzy mogą spodziewać się spotkać dużą ilość Grubbinów podczas tego wydarzenia Dnia Społeczności.

To tylko kilka z wydarzeń i pojedynków, które odbędą się we wrześniu. Zalecamy sprawdzenie pełnego harmonogramu, aby dowiedzieć się więcej szczegółów i dodatków.

Teraz krótko objaśnijmy różne typy wydarzeń w Pokemon Go:
– Dzień Społeczności: Podczas tego wydarzenia konkretny Pokémon pojawia się dziko w dużej liczbie. Ewolucja wybranego Pokemona w trakcie lub shortly po zakończeniu wydarzenia daje mu ekskluzywną atak. Współczynniki Shiny dla wybranych Pokemonów są również zwiększone.
– Hatch Day: Te wydarzenia skupiają się na wylęganiu jaj, a Pokémon podczas nich występujący ma większą szansę na znalezienie się w 2KM jajach.
– Pokazówka Pokestopów: Trenerzy mogą zaprezentować swoje Pokemony na specjalnych Pokestopach i otrzymać za to nagrody. Wybrani Pokemoni zwykle mają związek z ostatnimi lub aktywnymi wydarzeniami.
– Godzina raidowa: To godzinne wydarzenie polega na zwiększeniu częstotliwości występowania określonych Pokemonów w Raidach. Zazwyczaj jest to zastrzeżone dla nowych lub legendarnych Pokemonów.
– Godzina w świetle reflektorów: Pokemon występujący podczas godziny w świetle reflektorów ma znacznie wzmożoną ilość pojawień się przez jedną godzinę.
– Cupy: Są to zawody PvP z różnymi zasadami dla każdego turnieju.
– Mega Raid Battle: Trenerzy mogą wziąć udział w specjalnych bitwach, aby złapać potężne Pokemony. Te pojedynki mogą obejmować zwykłe i legendarnych Pokemonów.
– Bitwa 5-gwiazdkowa: Wybrany Pokemon występuje jako 5-gwiazdkowy Raid, wymaga to wspólnej walki kilku trenerów, aby go pokonać i mieć szansę na złapanie go.
– Bitwa z Cieniem: Te unikalne Raidy obejmują Pokemony Cienia, które podczas walki mogą się unosić w gniewie. Przeczyszczone Kamienie można używać, aby uspokoić cel.

Z napiętym harmonogramem wydarzeń i pojedynków, gracze Pokemon Go mają przed sobą ekscytujący miesiąc. Bądź gotowy, złap nowe Pokemony, walcz w pojedynkach i pokaż swoje najlepsze Pokemony podczas tych pasjonujących przygód we wrześniu.