Psyshic Spectacular 2023: Nowe wydarzenie w Pokemon Go

Psyshic Spectacular 2023: Nowe wydarzenie w Pokemon Go

Najnowsze wydarzenie w Pokemon Go, Psychic Spectacular 2023, już się rozpoczęło, dając trenerom możliwość złapania różnych Pokemonów typu Psychic. Tegoroczne wydarzenie wprowadza także Shiny Solosis po raz pierwszy do gry i wiąże się z specjalnym zadaniem Timed Research.

Zadanie Timed Research dla Psychic Spectacular 2023 składa się z kilku zadań, które trenerzy muszą ukończyć, aby zdobyć nagrody. Zadania obejmują rzucanie Curveball, a nagrody obejmują spotkania z Solosis, Pokeballami i Inkubatorem.

Aby ukończyć zadanie Timed Research, trenerzy muszą rzucić serię Curveball. Liczba rzutów wymaganych wzrasta wraz z postępem zadania, zaczynając od 5 i osiągając łączną liczbę 42 Curveball. Każdy kamień milowy nagradza trenerów spotkaniem z Solosis, dając im szansę na złapanie Shiny wersji tego Pokemona. Dodatkowo trenerzy otrzymają 30 Pokeballi i 1 Inkubator po ukończeniu zadania.

Udział w wydarzeniu Psychic Spectacular 2023 i ukończenie zadania Timed Research to doskonały sposób dla trenerów, aby dodać nowo wprowadzonego Shiny Solosis do swojej kolekcji. Zachęca się trenerów do skorzystania z tego wydarzenia i doskonalenia swoich umiejętności, korzystając z różnych poradników i list dostępnych, aby poprawić swoją rozgrywkę.

Ogólnie rzecz biorąc, wydarzenie Psychic Spectacular 2023 w Pokemon Go oferuje ekscytujące możliwości dla trenerów, aby złapać Pokemony typu Psychic i ukończyć zadanie Timed Research. Poprzez udział w tym wydarzeniu, trenerzy mogą rozszerzyć swoją kolekcję i doskonalić swoje umiejętności, dążąc do zostania najlepszymi trenerami Pokemon Go.

Źródło: – Serebii