Pokémon Go: Psychic Spectacular event – wyzwania kolekcjonerskie

Pokémon Go: Psychic Spectacular event – wyzwania kolekcjonerskie

Pokemon Go wprowadził wydarzenie Psychic Spectacular, które wprowadza cztery wyzwania kolekcjonerskie dla trenerów do ukończenia. Jednym z głównych punktów tego wydarzenia jest możliwość spotkania Shiny Solosis po raz pierwszy. Dodatkowo gracze mogą spodziewać się innych dzikich spotkań, takich jak Ralts, Spoink i Meditite.

Wydarzenie Psychic Spectacular będzie dostępne do udziału od środy, 20 września 2023 r., od godziny 10:00, do niedzieli, 24 września 2023 r., do godziny 20:00 czasu lokalnego. To wydarzenie jest częścią sezonu Adventure Abounds, który rozpoczął się 1 września.

Podczas wydarzenia Psychic Spectacular trenerzy będą mieć szansę na ukończenie Badań Limitowanych i czterech Wyzwań Kolekcjonerskich. Spójrzmy na Pokemony, które musisz złapać dla każdego wyzwania.

Wyzwanie związane z Gardevoirem wymaga złapania określonych Pokémonów z listy w wyzwaniu. Ukończenie tego wyzwania nagrodzi cię 1000 Stardust, 1000 XP i 100 energii Mega Gardevoira.

Wyzwanie związane z Alakazamem wymaga złapania pewnych Pokémonów z listy. Jako nagrodę za ukończenie tego wyzwania otrzymasz 1000 Stardust, 1000 XP i 100 energii Mega Alakazama.

Aby ukończyć wyzwanie związanego z Slowbro, musisz złapać określone Pokemony. Ukończenie tego wyzwania nagrodzi cię 1000 Stardust, 1000 XP i 100 energii Mega Slowbro.

Wreszcie, wyzwanie związane z Medichamem polega na złapaniu konkretnych Pokémonów. Po ukończeniu otrzymasz 1000 Stardust, 1000 XP i 100 energii Mega Medichama.

Teraz, kiedy wiesz, jakiego Pokemona złapać dla każdego wyzwania, koniecznie weź udział w wydarzeniu Psychic Spectacular, aby zdobyć cenne nagrody i mieć ekscytujące doświadczenie w grze!