• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Pokemon Go: nowa funkcja – Trasy, zmiany i planowane aktualizacje

  ByAdrian Przechewka

  wrz 27, 2023
  Pokemon Go: nowa funkcja – Trasy, zmiany i planowane aktualizacje

  Pokemon Go niedawno wprowadziło nową funkcję o nazwie Trasy, która umożliwia graczom podążanie za wcześniej określonymi ścieżkami w celu znalezienia Pokemonów i otrzymania nagród. Jednak funkcja ta spotkała się z mieszanymi opiniami fanów.

  Wiele osób wyraziło frustrację i rozczarowanie z powodu ograniczonej dostępności tras. W odpowiedzi na te obawy, Niantic, twórca Pokemon Go, wprowadził pewne zmiany w najnowszej aktualizacji, mające na celu rozwiązanie tych problemów.

  Zmiany obejmują zwiększoną dostępność tras na całym świecie, obniżenie wymagań dotyczących poziomu trenerów do tworzenia tras, a także kilka ulepszeń, takich jak wyświetlanie większej liczby tras na liście w okolicy, strzałki kierunkowe na trasach oraz zliczanie zebranych komórek Zygarde.

  Wraz z obecnymi zmianami, Niantic potwierdził, że w przyszłości będą wprowadzane kolejne aktualizacje. Trenerzy będą mieli okazję tworzyć więcej tras, znajdować komórki Zygarde podczas eksplorowania tras i otrzymywać powiadomienia, gdy w pobliżu będą dostępne trasy. Spodziewane są również różne ulepszenia poprawiające jakość rozgrywki.

  Ogólnie rzecz biorąc, te aktualizacje mają na celu poprawę funkcji Trasy i zapewnienie lepszych doświadczeń dla graczy. Jeśli jeszcze nie próbowałeś funkcji Trasy w Pokemon Go, koniecznie odwiedź nasze centrum przewodnika, aby uzyskać więcej informacji i porad dotyczących gry.

  Definicje:
  – Trasy: Wcześniej określone trasy, którymi trenerzy mogą podążać w Pokemon Go, aby znaleźć Pokemony i otrzymać nagrody.
  – Komórki Zygarde: Przedmioty zbierane w Pokemon Go, które można znaleźć podczas eksplorowania tras.