Pokemon GO: Nowa seria Przygód Wstrząsy dla Trenerów przedłużona o powrót 3 legendarnych Pokemonów

Pokemon GO: Nowa seria Przygód Wstrząsy dla Trenerów przedłużona o powrót 3 legendarnych Pokemonów

Najnowsza seria Pokemon GO Adventures Abound przynosi ekscytację dla trenerów poprzez powrót trzech legendarnych Pokemonów w Bitwach Plemiennych i Godzinach Bitwy. Od 23 września do 6 października 2023 roku gracze będą mieli możliwość spotkania Raikou, Entei i Suicune jako bossów raidowego poziomu 5. Te legendy o typach Elektrycznym, Ognistym i Wodnym są bardzo pożądane zarówno do walk PvP, jak i PvE.

Podczas tego wydarzenia trenerzy mają również szansę na spotkanie wariantów Shiny tych legendarnych Pokemonów. Aby je zdobyć, gracze muszą najpierw pokonać je w Bitwach Plemiennych. Dzięki strategii i zgromadzeniu grupy przyjaciół z najlepszymi przeciwnikami, trenerzy mogą pokonać Raikou, Entei i Suicune i potencjalnie znaleźć ich formy Shiny.

Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z legendarnych Pokemonów i ich słabościom. Raikou jest słaby na ataki typu Ground i odporny na ataki typów Elektrycznego, Latającego i Stalowego. Dzięki imponującej statystyce ataku i wysokiej sile bojowej Raikou jest wartościowym dodatkiem do jakiejkolwiek drużyny w walce.

Aby pokonać Raikou, trenerzy mogą używać potężnych przeciwników typu Ground, takich jak Mamoswine, Krookodile, Rhyperior, Garchomp, Mega Swampert i inni. Mega Pokémony mogą również zostać wykorzystane do wzmocnienia drużyny przeciwko tej legendzie.

Podobnie z Entei, który jest słaby na ataki typów Ground, Rock i Water, a odporne na ataki typów Bug, Fairy, Fire, Grass, Steel i Ice. Trenerzy mogą użyć Rampardosa, Greninji, Rhyperiora, Garchompa, Mega Swamperta i Mega Blastoise jako najlepszych przeciwników, aby pokonać Entei.

Na koniec Suicune jest odporny na ataki typów Water, Steel, Ice i Fire, ale wrażliwy na ataki typów Electric i Grass. Electivire, Magnezone, Roserade, Mega Manectric, Mega Venusaur i Shadow Magnezone to doskonałe wybory jako przeciwnicy dla Suicune w walce.

Pamiętaj, że prowadzące raidy i efekty pogodowe mogą znacznie zwiększyć siłę bojową tych legendarnych Pokemonów. Bądź przygotowany i zgromadź swój zespół przeciwników, aby mieć najlepszą szansę na ich pokonanie.

Nie przegap tego fantastycznego wydarzenia raidowego w Pokemon GO. Wyjdź i złap te potężne legendy Pokemon i poszukaj ich trudno dostępnych form Shiny!