Nowości na PlayStation – GRY, DODATKI I WIĘCEJ!

Nowości na PlayStation – GRY, DODATKI I WIĘCEJ!

W tym tygodniu Sony wydało wiele interesujących nowości w postaci gier, dodatków i treści dla posiadaczy PlayStation 4, PlayStation 5, PlayStation VR oraz abonentów PlayStation Plus. Sklep PlayStation regularnie aktualizuje swoją ofertę, więc poniżej przedstawiamy kompleksowy przegląd tego, co nowego.

Dla członków PlayStation Plus we wrześniu pojawił się niezwykle atrakcyjny zestaw, w którym znalazły się m.in. Black Desert – Traveler Edition dla PS4, Generation Zero dla PS4 oraz Saints Row dla PS5 i PS4.

Miłośnicy PlayStation VR mogą cieszyć się immersyjnym doświadczeniem oferowanym przez grę Behind the Frame: The Finest Scenery VR. Ta urzekająca gra pozwala graczom przenieść się do świata utalentowanego artysty i rozwiązać tajemnice skrywające się za jego obrazami.

Do sklepu PlayStation na PS4 i PS5 trafiło wiele nowych gier. Kilka godnych uwagi tytułów to m.in. Ad Infinitum, AK-xolotl, Baby Shark™: Sing & Swim Party, Gloomhaven, Isekai Rondo, Labyrinth, Mystic Gate, Mortal Kombat 1, PAYDAY 3 i wiele innych.

Te nowe dodatki oferują różnorodne gatunki, od pełnych akcji przygód po łamigłówki. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem wyścigów, sportów, strategii czy gier walki, w tej aktualizacji znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli szukasz nostalgicznego doświadczenia związanego z grami, Mortal Kombat 1 to klasyczna gra walki, przenosząca nas z powrotem do lat 90. ze swoimi ikonicznymi postaciami i brutalną walką.

Dla miłośników rozgrywki kooperacyjnej mamy grę We Were Here Expeditions: The FriendShip, która oferuje unikalne multiplayerowe doświadczenie polegające na rozwiązywaniu zagadek, gdzie komunikacja i współpraca są niezbędne.

To tylko kilka z wielu nowych gier i treści dostępnych w sklepie PlayStation. Koniecznie sprawdź pełną globalną aktualizację Sklepu PlayStation, aby odkryć więcej fascynujących nowości, które wzbogacą Twoje wrażenia z grania.