• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowe możliwości w usłudze PlayStation Plus Premium

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Nowe możliwości w usłudze PlayStation Plus Premium

  Abonenci usługi PlayStation Plus Premium mają teraz fantastyczną okazję, by wypróbować dwie długo oczekiwane gry: Władca Pierścieni: Gollum oraz Baldur’s Gate 3.

  W ramach tego okresu próbnego, subskrybenci PlayStation Plus Premium mogą zanurzyć się w fascynującym świecie Władcy Pierścieni: Gollum przez całą godzinę. Natomiast Baldur’s Gate 3 oferuje hojniejsze dwie godziny rozgrywki, choć trzeba zauważyć, że jest to tylko fragment pełnej wersji, biorąc pod uwagę wielkość samej gry.

  Te dwie tytuły dołączają do innych gier próbnych dostępnych dla subskrybentów PlayStation Plus Premium, takich jak Crisis Core Final Fantasy 7 Reunion i Sifu. To fantastyczna okazja dla graczy, aby zanurzyć się w te gry przed podjęciem decyzji o zakupie.

  Podczas gdy zarówno Władca Pierścieni: Gollum, jak i Baldur’s Gate 3 zostały wydane w tym roku, osiągnęły one różny sukces. Władca Pierścieni: Gollum otrzymał negatywne recenzje, borykając się z licznymi błędami, problemami wydajnościowymi i kłopotliwymi sterowaniami. Recenzent Eurogamera, Christian Donlan, nazwał go „godnym pochwały bałaganem”.

  W przeciwieństwie do tego, Baldur’s Gate 3 od premiery cieszy się powszechnymi uznaniem. Pomimo pewnych początkowych problemów, ogólna opinia o grze była bardzo pochlebna. Recenzja Eurogamera przyznała grze imponujące cztery z pięciu gwiazdek, zauważając jej kolaboracyjny charakter RPG.

  Dzięki tym wersjom próbnym, subskrybenci PlayStation Plus Premium mają okazję zagłębić się w te fantastyczne światy i samodzielnie zdecydować. Czy to kłopotliwa podróż Golluma, czy też wysoko oceniana przygoda w Baldur’s Gate 3 – próba daje smak tego, co czeka graczy w tych pełnych immersji doświadczeniach.

  Najważniejsze pytania:
  Pytanie: Jakie gry mogą próbować abonenci PlayStation Plus Premium?
  Odpowiedź: Abonenci PlayStation Plus Premium mogą próbować The Lord of the Rings: Gollum i Baldur’s Gate 3.
  Pytanie: Jak długo abonenci PlayStation Plus Premium mogą grać w każdą z gier?
  Odpowiedź: Subskrybenci mogą grać w The Lord of the Rings: Gollum przez maksymalnie godzinę, a w Baldur’s Gate 3 przez dwie godziny.
  Pytanie: Czy istnieją inne gry, które mogą próbować abonenci PlayStation Plus Premium?
  Odpowiedź: Tak, inne dostępne gry próbne to Crisis Core Final Fantasy 7 Reunion i Sifu.
  Pytanie: Jakie były recenzje dla The Lord of the Rings: Gollum i Baldur’s Gate 3?
  Odpowiedź: The Lord of the Rings: Gollum otrzymał negatywne recenzje, podczas gdy Baldur’s Gate 3 cieszył się powszechnym uznaniem.