• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Wielka wyprzedaż gier na PlayStation Black Friday

  ByAdrian Przechewka

  lis 20, 2023
  Wielka wyprzedaż gier na PlayStation Black Friday

  Co roku podczas Black Friday Sony organizuje wielką wyprzedaż gier i konsoli PlayStation. Tegoroczna promocja jest w pełnym rozkwicie, dając graczom doskonałą okazję do poszerzenia swojej biblioteki gier bez uszczerbku dla portfela. Choć hity takie jak Marvel’s Spider-Man 2 czy Baldur’s Gate 3 nie są objęte przeceną, wciąż jest wiele ekscytujących gier dostępnych za mniej niż 5 dolarów.

  Jedną z ciekawych ofert są gry pierwszoosobowe strzelanki od Bethesdy: Quake i Quake II, zoptymalizowane specjalnie dla PS5. Te pełne adrenaliny rozgrywki można teraz mieć za jedyne 3,29 i 3,99 dolarów, oferując nostalgiczne doznania przypominające kultowego Dooma.

  Dla osób szukających bardziej casualowego doświadczenia, wiele gier z serii LEGO jest przecenionych. Zagłęb się w superbohaterski świat LEGO Batman 3: Poza Gotham, wyrusz w prehistoryczną przygodę w LEGO Jurassic World lub dołącz do Bilba i jego towarzyszy w LEGO Hobbit – wszystko to za jedynie 3,99 dolara.

  Miłośnicy Gwiezdnych Wojen również znajdą coś dla siebie. Weź udział w ogromnych bitwach w Star Wars: Battlefront II za jedyne 4,99 dolarów lub rozpocznij epicką przygodę dla jednego gracza w Star Wars Jedi Knight II – Jedi Outcast, który również kosztuje 4,99 dolarów. A jeśli szukasz ekscytujących walk kosmicznych, sięgnij po Star Wars: Squadrons za mniej niż 2 dolary.

  Ale to nie wszystko! Przygotuj się na wyjątkową okazję i sięgnij po niedoceniony first-person shooter, Red Faction, dostępny za jedynie 2,24 dolara. Naprawdę nie można przegapić takiego okazania.

  Nie zapomnij odwiedzić sklepu PlayStation, aby zobaczyć pełną listę ofert. Hojność tych promocji, biorąc pod uwagę jakość i długość gier, jest naprawdę niezwykła. Skorzystaj z tej okazji, aby wzbogacić swoją bibliotekę gier i zanurzyć się w ekscytujących nowych przygodach, nie rezygnując z nadmiernego obciążenia portfela.

  FAQ:
  1. Jakie gry są objęte promocją PlayStation Black Friday?
  2. Czy popularne tytuły, takie jak Marvel’s Spider-Man 2 czy Baldur’s Gate 3, są przecenione?
  3. Ile kosztują zoptymalizowane wersje Quake’a i Quake’a II?
  4. Jakie gry z serii LEGO są dostępne w przecenie?
  5. Ile kosztuje Star Wars: Battlefront II w czasie wyprzedaży?
  6. Jaką cenę ma Star Wars Jedi Knight II – Jedi Outcast?
  7. Ile kosztuje Star Wars: Squadrons podczas promocji?
  8. Jaka jest cena gry Red Faction w czasie wyprzedaży?
  9. Gdzie mogę znaleźć pełną listę ofert?

  Główne pojęcia/slang:
  PlayStation Black Friday sales: To określenie corocznego wydarzenia sprzedażowego organizowanego przez Sony, podczas którego gry i konsole PlayStation są oferowane w przecenie w okresie Black Friday.
  PS5: Skrót od PlayStation 5, najnowszej konsoli do gier wydanej przez Sony.
  Quake i Quake II: Klasyczne gry strzelanki pierwszoosobowej stworzone przez id Software i wydane przez Bethesdę.
  Gry LEGO: Gry video oparte na popularnych franczyzach, które wykorzystują klocki i postacie LEGO, często oferujące rozwiązywanie zagadek i rozgrywkę typu akcji-przygodowej.
  Star Wars: Battlefront II: Popularna gra wieloosobowa osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen, oferująca ogromne bitwy i różne tryby gry.
  Star Wars Jedi Knight II – Jedi Outcast: Gra jednoosobowa akcji i przygodowa osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen, skupiająca się na walce świetlnej i mocach.
  Star Wars: Squadrons: Gra o walkach kosmicznych osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen, oferująca zarówno tryb dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy.
  Red Faction: Gra strzelanka pierwszoosobowa rozgrywająca się na Marsie, charakteryzująca się destrukcyjnym środowiskiem i opowiadająca historię buntu przeciwko korumpowanemu rządowi.
  PlayStation Store: Cyfrowy sklep z grami na PlayStation, gdzie gracze mogą przeglądać i kupować gry, dodatki i inne treści cyfrowe do swojej konsoli PlayStation.
  Sugerowane powiązane łącza:
  1. Oficjalna strona PlayStation
  2. Sklep PlayStation
  3. Gry na PlayStation