• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Bezpłatne 6 miesięcy Apple Music dla użytkowników PlayStation 5

  ByKamil Dominiak

  lis 21, 2023
  Bezpłatne 6 miesięcy Apple Music dla użytkowników PlayStation 5

  Jeśli jesteś użytkownikiem PlayStation 5, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Teraz możesz otrzymać bezpłatnie 6 miesięcy Apple Music, bez konieczności posiadania subskrypcji PlayStation Plus. Ta oferta pozwala Ci korzystać z milionów utworów bez reklam, dając Ci szansę na cieszenie się ulubioną muzyką zupełnie za darmo.

  Usługi strumieniowania muzyki, takie jak Spotify, Amazon Music i Apple Music, zyskały ogromną popularność w ostatnich latach. Oferują one ogromną bibliotekę utworów, w tym zarówno nowe wydania, jak i klasyki, zaspokajając szeroki zakres preferencji muzycznych. Wielu ludzi czerpie radość z słuchania muzyki, nawet podczas pracy lub relaksu. Jeśli jesteś jednym z nich, to oferta ta może być tym, czego właśnie potrzebujesz.

  Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy pobrać aplikację PlayStation 5 i założyć konto Apple Music, jeśli jeszcze go nie masz. Okres próbny trwa przez 6 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu procesu rejestracji. Po zakończeniu okresu próbnego zostaniesz obciążony regularną opłatą abonamentową, dlatego pamiętaj, aby anulować subskrypcję, jeśli nie chcesz kontynuować korzystania z usługi.

  Apple Music kosztuje zazwyczaj 9.99 funtów miesięcznie w Wielkiej Brytanii lub 10.99 USD w Stanach Zjednoczonych. Dzięki tej ofercie możesz zaoszczędzić prawie 60 funtów lub 66 dolarów, w zależności od Twojego regionu. Ważne jest, aby zauważyć, że promocja ta jest dostępna wyłącznie przez aplikację PlayStation 5 i nie jest kompatybilna z PlayStation 4.

  Jeśli jesteś użytkownikiem PlayStation 5 i kochasz muzykę, nie przegap tej niesamowitej okazji. Weź swoje taneczne buty i przygotuj się, aby cieszyć się półroczną dawką darmowej muzyki z Apple Music.

  FAQ:
  Q: Kto może otrzymać 6 miesięcy Apple Music za darmo?
  A: Użytkownicy PlayStation 5 mogą otrzymać 6 miesięcy Apple Music za darmo.
  Q: Czy potrzebuję subskrypcji PlayStation Plus?
  A: Nie, nie potrzebujesz subskrypcji PlayStation Plus, aby skorzystać z tej oferty.
  Q: Jak mogę uzyskać dostęp do milionów utworów bez reklam?
  A: Możesz uzyskać dostęp do milionów utworów bez reklam, zakładając konto Apple Music przez aplikację PlayStation 5.
  Q: Jak skorzystać z tej oferty?
  A: Aby skorzystać z tej oferty, pobierz aplikację PlayStation 5 i załóż konto Apple Music, jeśli jeszcze go nie masz.
  Q: Kiedy zaczyna się półroczny okres próbny?
  A: Półroczny okres próbny rozpoczyna się po zakończeniu procesu rejestracji.
  Q: Co się stanie po zakończeniu okresu próbnego?
  A: Po zakończeniu okresu próbnego zostaniesz obciążony regularną opłatą abonamentu. Upewnij się, że anulujesz subskrypcję, jeśli nie chcesz kontynuować korzystania z usługi.

  Linki powiązane:
  – Oficjalna strona PlayStation
  – Oficjalna strona Apple Music