Wydarzenie z okazji drugiej rocznicy Overwatch 2 wystartowało!

Wydarzenie z okazji drugiej rocznicy Overwatch 2 wystartowało!

Wysoce oczekiwane wydarzenie z okazji drugiej rocznicy Overwatch 2 rozpoczęło się na różnych platformach, w tym na PC, Xbox, PlayStation i Nintendo Switch. To wydarzenie jest jednym z najpopularniejszych na kalendarzu Overwatch 2, ze względu na reintegrację klasycznych trybów gry z poprzednich wydarzeń. Gracze będą mieli okazję powrócić do tych trybów na krótki okres czasu.

Wydarzenie potrwa trzy tygodnie, z każdym tygodniem wprowadzającym inny tryb gry. Pierwszy tydzień skupi się na Zimowym Zaklęciu oraz Bitwie o Olimp. W drugim tygodniu gracze mogą się spodziewać trybów: Podejdź, Złap-Mariusza oraz Starwatch: Kosmiczne Ratowanie. Wydarzenie zakończy się powrotem Letnich Igrzysk oraz Psot i Magii.

Jednym z najciekawszych aspektów tego wydarzenia jest reintegracja kontrowersyjnego trybu 2CP (Dwa Punkty Kontroli). Fani mogą teraz doświadczyć tego trybu w nowym formacie 5vs5 w Overwatch 2 i zobaczyć, czy dokonano jakichkolwiek ulepszeń.

Dodatkowo, gracze mogą zdobyć aż 3000 kredytów OW (Overwatch) podczas wydarzenia. Kredyty te można wykorzystać do zakupu wyłącznych przedmiotów ze sklepu z okazji rocznicy, w tym premiowych skórek, takich jak Kosmiczny Rzezimieszek Cassidy i Hermes Lucio.

Innym zauważalnym zmianą wprowadzoną w tej aktualizacji jest dostosowanie trybu Opanowanie Bohatera. Ukończenie kursu mistrzostwa bohatera w bonusowym złotym trybie teraz przyznaje dodatkowe punkty na podstawie czasu potrzebnego na ukończenie kursu. Ten dodatek ma na celu zwiększenie rywalizacji na globalnych listach liderów, co sprawia, że jest to bardziej ekscytujące dla graczy, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności.

Ogólnie rzecz biorąc, wydarzenie z okazji drugiej rocznicy Overwatch 2 oferuje graczom szansę powrotu do klasycznych trybów i zdobycia ekskluzywnych nagród. Dzięki dodatkowi premiowych skórek i dostosowaniu trybu Opanowanie Bohatera, to wydarzenie na pewno utrzyma graczy zaangażowanych i podekscytowanych przez cały jego trwanie.