Optymalne ustawienia graficzne dla gier Lies of P na kartach Nvidia RTX 3080 i 3080 Ti

Optymalne ustawienia graficzne dla gier Lies of P na kartach Nvidia RTX 3080 i 3080 Ti

Karty graficzne Nvidia RTX 3080 i 3080 Ti są bardzo cenione jako najwyższej klasy karty graficzne do gier 4K z poprzedniej linii Ampere. Mimo upływu kilku lat od ich premiery, te karty GPU nadal są jednymi z najpotężniejszych maszyn do gier dostępnych na rynku. Są one w stanie bezproblemowo uruchomić grę Lies of P, nową grę action RPG, bez jakichkolwiek problemów z wydajnością. Dzięki doskonałej optymalizacji pod kątem nowoczesnych gier AAA, gra może być odtwarzana z wysokimi klatkami na sekundę nawet na dość skromnym sprzęcie.

Dla posiadaczy kart 3080 i 3080 Ti możliwe jest maksymalne wykorzystanie ustawień Lies of P bez rezygnacji z wysokich klatek na sekundę. Omówimy tutaj idealne ustawienia, które zapewnią najlepsze doświadczenie podczas gry na tych kartach graficznych o klasie 80 4K.

Obie karty graficzne RTX 3080 (10 GB) i 3080 Ti (12 GB) oferują wystarczającą moc do obsługi gry Lies of P na najwyższych ustawieniach graficznych. Te karty graficzne zostały specjalnie zaprojektowane, aby obsługiwać najnowsze i najbardziej wymagające gry wideo w rozdzielczości 4K i nadal spełniają swoje początkowe obietnice.

Nasze zalecane ustawienia graficzne dla gry Lies of P na karcie Nvidia RTX 3080 są następujące:
– Tryb ekranu: Maksymalny ekran
– Rozdzielczość: 3840 x 2160
– Maksymalny limit klatek: Bez ograniczeń
– Vsync: Wyłączone
– Dopasowanie jasności: Według preferencji
– AMD FidelityFX Super Resolution 2: Wyłączone
– Ostrość AMD FidelityFX Super Resolution 2: 0,5
– AMD FidelityFX CACAO: Włączone
– Nvidia DLSS: Wyłączone
– Ostrość Nvidia DLSS: 1

Dodatkowo, jeśli chodzi o jakość grafiki, sugerujemy ustawienie następujących opcji na „Najlepsze”:
– Widoczność
– Jakość antyaliasingu
– Jakość powojennego przetwarzania
– Jakość cieni
– Jakość tekstur
– Jakość efektów
– Jakość roślinności
– Jakość cieniowania
– Jakość odbić
– Jakość mgły wolumetrycznej
– Jakość zacienienia otoczenia
– Jakość filtrowania anizotropowego

Podobnie jak w przypadku gry Lies of P na karcie Nvidia RTX 3080 Ti, najlepsze ustawienia są takie same jak dla podstawowej wersji 3080. Ponieważ 3080 Ti oferuje jeszcze większą moc, gracze mają możliwość dalszego zwiększania ustawień w grze, jeśli tak chcą. Jednak w przypadku gry Lies of P, już podstawowa wersja 3080 jest w stanie obsłużyć grę na najwyższych ustawieniach.

Karty Nvidia RTX 3080 i 3080 Ti są znane z ich zdolności do obsługi najbardziej wymagających gier wideo na rynku. Dzięki ich potężnemu sprzętowi renderującemu, nie dziwi fakt, że te karty są w stanie osiągnąć niesamowicie wysokie klatki na sekundę w grze Lies of P.