NVIDIA GeForce Now dodaje Starfield do swojej usługi gier w chmurze

NVIDIA GeForce Now dodaje Starfield do swojej usługi gier w chmurze

NVIDIA GeForce Now wreszcie dodał Starfield, długo oczekiwaną grę RPG science fiction od Bethesda Game Studios, do swojej usługi gier w chmurze. Subskrybenci mogą teraz streamować grę za pośrednictwem GeForce Now, choć szczegóły dotyczące jej dostępności, takie jak to, czy jest to płatna gra czy dostępna za pośrednictwem Xbox Game Pass, pozostają niejasne.

Ta informacja jest efektem niedawnego partnerstwa między Microsoftem a NVIDIA, które umożliwiło dodanie tytułów Xbox Game Pass do usługi NVIDIA. Dzięki temu abonenci mają dostęp do biblioteki gier Microsoftu na najbliższą dekadę. Ponadto, jeśli przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft zostanie zatwierdzone, NVIDIA GeForce Now zyska również dostęp do tytułów Activision Blizzard.

Wraz z wprowadzeniem Starfield do GeForce Now, Bethesda Game Studios ogłosił wprowadzenie poprawki, która rozwiązuje drobne problemy w grze. Deweloper ujawnił również plany dotyczące wydania dalszych aktualizacji, które nie tylko naprawią błędy, ale także wprowadzą obsługę technologii wyświetlania i płynności obrazu NVIDIA DLSS.

NVIDIA niedawno wprowadziła najnowsze sterowniki GeForce PC GPU, wersję 537.34. Aktualizacja ta zawiera uaktualnienie profilu dla wersji Starfield z Microsoft Store/Xbox Game Pass. Dodatkowo, aplikacja GeForce Experience teraz oferuje optymalizację jednym kliknięciem dla tej gry i innych tytułów.

Dzięki dodaniu Starfield do NVIDIA GeForce Now fani mogą teraz cieszyć się długo oczekiwanym RPG science fiction za pośrednictwem usługi gier w chmurze. Oczekuje się wprowadzenia kolejnych aktualizacji i funkcji w przyszłości, co zapewni jeszcze lepsze doświadczenia w grach dla subskrybentów.