• pt.. gru 1st, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nvidia i Microsoft rewolucjonują branżę gier

  ByAdrian Przechewka

  lis 20, 2023
  Nvidia i Microsoft rewolucjonują branżę gier

  Nvidia i Microsoft ogłosiły ekscytujące partnerstwo, które ma na celu rewolucję w doświadczeniu rozgrywki dla graczy. Firmy podpisały 10-letnią umowę, która umożliwia synchronizację kont Xboxa i Game Passa z usługą gry w chmurze Nvidia, GeForce Now.

  Dzięki tej nowej aktualizacji, członkowie GeForce Now mogą teraz łatwo synchronizować swoje konta Xbox z usługą gry w chmurze. Oznacza to, że gracze mogą uzyskać dostęp nie tylko do istniejącej biblioteki zakupionych gier ze sklepu Microsoft, ale także do tytułów PC Game Pass na platformie Nvidia. Bezproblemowa integracja konta Xbox z GeForce Now pozwala na bardziej płynne i wygodne doświadczenie gry.

  Nvidia pracowała ciężko, aby zapewnić kompatybilność między sklepem Microsoft a GeForce Now. Wcześniej w tym roku usługa ta wprowadziła gry Xbox PC, a teraz Nvidia idzie o krok dalej, umożliwiając członkom strumieniowanie gier pierwszej strony od Microsoftu, takich jak Deathloop i Grounded, a także popularnych tytułów innych twórców, takich jak No Man’s Sky i Mount & Blade II: Bannerlord, przy użyciu subskrypcji PC Game Pass.

  W swoim ostatnim wpisie na blogu Nvidia oświadczyła: „Członkowie mogą teraz połączyć swoje konta Xbox z GeForce NOW, aby zsynchronizować gry, które posiadają, ze swoją biblioteką GeForce NOW”. Oznacza to, że gracze mogą cieszyć się swoimi ulubionymi grami Xbox na wielu urządzeniach bez żadnych kłopotów.

  To partnerstwo między Nvidia a Microsoftem stanowi znaczące osiągnięcie w świecie gier. Dzięki połączeniu mocy GeForce Now i Xboxa gracze zyskują dostęp do rozległego katalogu gier, ciesząc się płynnym doświadczeniem rozgrywki na różnych platformach.

  10-letnia umowa między Microsoftem a Nvidia świadczy o długoterminowym zaangażowaniu w innowacje i satysfakcję użytkowników. W miarę jak technologia nadal się rozwija, jasne jest, że Nvidia i Microsoft są zdeterminowane, aby przesuwać granice gier i dostarczać niezrównane wrażenia graczom na całym świecie. Przed nami ekscytujące czasy dla miłośników gier, ponieważ to partnerstwo przenosi branżę na nowe wyżyny.

  FAQ:
  Q: O czym jest partnerstwo między Nvidia a Microsoftem?
  A: Partnerstwo ma na celu rewolucję w doświadczeniu gier poprzez wprowadzenie synchronizacji kont Xboxa i Game Passa na usługę gry w chmurze Nvidia, GeForce Now.

  Q: Co oznacza synchronizacja kont Xboxa?
  A: Synchronizacja konta Xboxa umożliwia członkom GeForce Now łatwe połączenie swoich kont Xbox z usługą gry w chmurze, dając im dostęp do istniejącej biblioteki zakupionych gier ze sklepu Microsoft oraz do tytułów PC Game Pass na platformie Nvidia.

  Q: Co umożliwia współpraca między Nvidia a Microsoftem?
  A: Współpraca umożliwia strumieniowanie gier pierwszej strony od Microsoftu i popularnych tytułów innych twórców za pośrednictwem subskrypcji PC Game Pass, zapewniając płynne doświadczenie gry na różnych platformach.

  Q: Jak długa jest umowa między Microsoftem a Nvidia?
  A: Umowa między Microsoftem a Nvidia obowiązuje przez okres 10 lat.

  Q: Co oznacza to partnerstwo dla branży gier?
  A: Partnerstwo oznacza długoterminowe zaangażowanie w innowacje i satysfakcję użytkowników, przesuwając granice gier i dostarczając niezrównane wrażenia graczom na całym świecie.

  Związane linki:
  – Nvidia
  – Microsoft
  – Xbox