NRG rozdziela się po zakończeniu ALGS

NRG rozdziela się po zakończeniu ALGS

Christopher 'sweet’ Sexton z NRG potwierdził niedawno, że zespół będzie się rozdzielać po swoim odejściu z Apex Legends Global Series (ALGS). Podczas swojego czasu w ALGS zespół nie był w stanie zdobyć jakiegoś znaczącego międzynarodowego tytułu, ale ich wysoki poziom umiejętności był widoczny, co przyniosło im licznych fanów.

Kibice zastanawiali się, czy zespół ponownie się zjednoczy pod nowym szyldem w 2024 roku. Jednak sweet potwierdził, że będą rozchodzić się każdy w swoją stronę. Sweet planuje kontynuować grę, ale zespół czuł potrzebę „zmieszania kart”. Chociaż dwaj członkowie mogą zostać razem, mało prawdopodobne jest, aby wszyscy trzej znaleźli się w tej samej drużynie.

Biorąc pod uwagę, że w ostatnim roku dużo znaczących organizacji esportowych opuściło Apex Legends, zrodziły się obawy dotyczące przyszłości tego esportu. Nie brakuje jednak zespołów poszukujących graczy i tworzących nowe składy. Członkowie NRG, w tym sweet, są teraz wolnymi agentami i można przypuszczać, że przyciągną wielu zainteresowanych. Nie tylko osiągają dobre wyniki, ale sweet ma także silną markę i dobrą obecność na strumieniach, co czyni go pożądanym kandydatem dla prominentnych organizacji.

Między sweet a Nathanem 'Nafen’ Nguyenem oraz Zacharym 'Gild’ Dennisem nie jest jasne, gdzie się znajdą, jeśli wszyscy trzej zabezpieczą miejsca w nowych drużynach. Nadchodzący sezon przyniesie zmiany dla byłego zespołu Apex Legends NRG, a fani z niecierpliwością oczekują na indywidualne ścieżki wszystkich trzech zawodników w świecie konkurencyjnego gamingu.