• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  The Impact of Legendary Players in Esports: Noah’s Inspiring Story

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  The Impact of Legendary Players in Esports: Noah’s Inspiring Story

  W świecie esportu zawodowi gracze często są pytani o swoje zdanie na temat swoich konkurentów. Niektórzy wybierają nie być wyznawcami, inni szanują siłę swoich przeciwników. A potem są tacy, którzy wyrażają uznanie dla legendarnych graczy, którzy na nich wpłynęli. Jednym z takich graczy jest Rasmus „Caps” Borregaard Winther z G2 Esports, który podziwia Lee „Fakera” Sang-hyeoka. Ale dla Oh „Noah” Hyeon-taeka z KT Rolster, jest to coś więcej niż tylko podziw.

  Noah nie tylko podziwia Rulera, ale także regularnie tweetuje publicznie o swoim ulubionym zawodowym graczu. Określa Rulera jako swoją „religię” i wyraża swoje podekscytowanie podczas oglądania jego rozgrywki. Przygoda Noaha w League of Legends rozpoczęła się, gdy po raz pierwszy zetknął się z grą w koreańskim PC bangu. Gdy wchodził do szkoły średniej, jego rodzice i dalsza rodzina wspierali jego pasję, kupując mu lepszy komputer, aby mógł grać w grę bardziej poważnie.

  Pierwszym krokiem Noaha w drodze do bycia zawodowym graczem było dołączenie do organizacji KingZone w LCK. Po przeskakiwaniu między drużynami Challengers i Academy KT Rolster, otrzymał ofertę od Zero Tenacity i możliwość przeniesienia się do regionu EMEA. Po roku przekroczył własne oczekiwania, dołączając do Fnatic i grając w LEC Summer 2023.

  Noah przypisuje wiele swojej inspiracji i rozwoju jako gracza Rulerowi. Po raz pierwszy zobaczył Rulera grającego, gdy ten wygrał Worlds w 2017 roku, co zmotywowało Noaha do podążania ścieżką ADC. Nawet jako zawodowy gracz Noah nadal ogląda gry Rulera i uczy się od niego. Ruler jest świadomy podziwu Noaha i wymienili między sobą słowa, wspierając się na turniejach.

  Podróż Noaha jest dowodem na wpływ legendarnych graczy na wschodzące gwiazdy w świecie esportu. Dzięki swojemu oddaniu i podziwie dla Rulera, Noah osiągnął sukces w swojej karierze i nadal dąży do osiągnięcia wielkości w LEC. Gdy po raz pierwszy rywalizuje na Worlds, historia Noaha służy za inspirację dla aspirujących graczy, którzy podziwiają swoje idole i marzą o odniesieniu wielkiego sukcesu w świecie esportu. źródło: „Simp. Like the rest of us.”- ONE Esports