Nintendo wprowadza nowe zestawy Joy-Con w pastelowych kolorach dla Nintendo Switch

Nintendo wprowadza nowe zestawy Joy-Con w pastelowych kolorach dla Nintendo Switch

Nintendo niedawno wprowadziło na rynek zestawy nowych pastelowych Joy-Conów dla konsoli Nintendo Switch. Te limitowane kontrolery są świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu Twojej konsoli lub dodanie odrobiny zabawy do Twojego doświadczenia z grami. A teraz, przez ograniczony czas, możesz zaoszczędzić na tych uroczych zestawach Joy-Conów w pastelowych kolorach na Amazon.

Zestaw pastelowych kontrolerów w kolorze fioletowym i zielonym jest dostępny za 72,76 USD – to obniżka z pierwotnej ceny 80 USD. Jest to pierwsza i jedyna okazja, aby zaoszczędzić na tym zestawie, co czyni go najniższą ceną wszech czasów. Zestaw pastelowych kontrolerów w kolorze różowym i żółtym również jest przeceniony i kosztuje 75,14 USD. Te obniżone ceny pozwalają ci wprowadzić do domu te unikalne zestawy kolorystyczne, nie niszcząc portfela.

Chociaż zestawy Joy-Conów w pastelowych kolorach mogą mieć nowy wygląd, są to te same kontrolery, z których gracze korzystają na konsoli Nintendo Switch od lat. Bez względu na to, czy chcesz dodać odrobinę koloru do swojej własnej konsoli, czy uczestniczyć w grach kooperacyjnych ze znajomym, te limitowane zestawy Joy-Conów są obowiązkowe dla każdego posiadacza Nintendo Switch.

Oprócz wprowadzenia pastelowych Joy-Conów, Nintendo niedawno ogłosiło swoje plany na jesień oraz przyszłe premiery gier. Najnowszy Nintendo Direct zaprezentował wiele nowych tytułów, w tym Mario vs. Donkey Kong, Paper Mario i Princess Peach Showtime. Z ekscytującymi grami na horyzoncie, teraz jest idealny moment, aby ulepszyć swoje akcesoria do gier.

Kontrolery Joy-Con w pastelowych kolorach mają łatwe w użyciu sterowanie ruchem i zaawansowane wibracje HD, które zwiększają doznania z gry. W zależności od gry, możesz używać pojedynczego Joy-Cona w każdej dłoni lub dzielić się drugim z przyjacielem. Każdy zestaw zawiera jeden pastelowy fioletowy Joy-Con (L), jeden pastelowy zielony Joy-Con (R) i dwa czarne paski na nadgarstki Joy-Con.

Nie przegap tej ograniczonej okazji, aby dodać odrobinę koloru do swojego zestawu do gier. Kup swój własny zestaw pastelowych Joy-Conów już dziś i spraw, aby Twoje doświadczenie z Nintendo Switch stało się jeszcze bardziej zabawne i dynamiczne.